Zostrih futbalových nepodarkov, ktoré väčšinou končia loptou v tvári.

Borci s loptamiAutor: tigrica3 430 videní

Z neba prišiel boží trest (DRRRB)Autor: buchnad11 713 videní

Dievčenská FAIL kompiláciaAutor: romannet115 411 videní

Protihráči šli do kolienAutor: tomek18 265 videní

Palestínsky majster prakovAutor: kosicka35 174 videní

Bomba od loptyAutor: redliner7 606 videní

Kde sa asi tá lopta zastaví?Autor: zabozako3 020 videní

Chlap so 7-mičkou na drese dostal od futbalistuAutor: buchnad9 297 videní

Pádlom do ksichtuAutor: vinyltronic21 895 videní

Slečna to s loptami jednoducho vieAutor: hosentroger14 973 videní

Môj malý bráško možno bude futbalistaAutor: kalatrava9 807 videní

Nesledovala hruAutor: mymo17 110 videní

Idem dnes na futbalček, ale hrať asi nebudemAutor: shlukskywalker12 289 videní
udrzbarpopisov pred 12 rokmi
2:15 to akože čo dal ? :D
killdren pred 12 rokmi
2:06 kto podskocil ? :D
mathias89 pred 12 rokmi
len v 2:35 to skoncilo psychiatriou :D
mrfero pred 12 rokmi
Bože ja som taky do xichtu dostal vela ešte v 1-2 ročniku obstrelovany siedmakmi hrozne časy :D
smithandrej pred 12 rokmi
tak 0:41 je top..noc všade ticho a ja na celý dom smiech :D
orange pred 12 rokmi
Najlepšia je krádež lopty vlakom :D
laju pred 12 rokmi
0:40 doubleheadshot :D
t0ny pred 12 rokmi
najlepsie bolo ked dal tipek dva headshoty tomu psovi a hned aj kocke :D
klobucnik pred 12 rokmi
och futbalisti.. vacsinou sa tvaria ako keby bola lopta z olova.. keby to nenatacali.. tak by sa tvarili inak
vlkdivoky pred 12 rokmi
1:23 vajciami do ksichtu :D
jozef123456789 pred 12 rokmi
1:40 akoze viem ze to nebola tvrda normalna lopta ale jak moze na take decko takto vypalit..
martinko90 pred 12 rokmi
v popise som čítal že väčšinou končia lopatou v tvári :D
lordveider pred 12 rokmi
ten hnusny pocit ked narazi lopta do xichtu och
corcor pred 12 rokmi
najviac som sa nasmial 0:28 :D
anchenik pred 12 rokmi
Viac takýchto videí !!! :D :D
nine pred 12 rokmi
0:43 Double :D
azaziel pred 12 rokmi
0:33 parádna reťazová reakcia ...
drmanhattan pred 12 rokmi
Ten 0:40 aky sadista.... najprv psovi, potom tomu druhemu chlapikovi :D
skradola pred 12 rokmi
0:40 Oh, si OK a prásk :D
cartoon pred 12 rokmi
2:40 tak nato som si musel zapnúť zvuk :D:DDD to je riadny zidan :D:D