Najväčší rocker bol klávesák. Jeho prvý koncert a už na začiatku rozmlátil klávesy.

Sálajúce teplo poškodilo pódiumAutor: semihkaya17 332 videní

Ventilátor im prerušil koncert (Španielsko)Autor: schokovokokoko3 351 videní

Nový hit U2 - "Krok do neznáma" (Kanada)Autor: pelargonium26 248 videní

Beady Eye: Prvý Koncert V HistóriiAutor: oasis3 969 videní

Koncert v metre NYAutor: nasevideo55 689 videní

Členovia Rammsteinu prišli na svoj koncert naAutor: noxvil25 781 videní

DJ FailAutor: markovort3x8 257 videní

Zavesili ich do prievanu, aby hrali lepšieAutor: batuchan7223 728 videní

Slovensko má Slotu, Maďarsko KarpatiuAutor: suky10 523 videní

Vystúpenie kapely Prima Nocta na festivaleAutor: oldie30 723 videní

Prvý trans-pódiový let na Filipínach saAutor: katka16 787 videní

Nakoniec z toho bol poriadny prepadákAutor: arilus3 035 videní

Špina na pódium nepatrí! (Z denníka SBS-kára)Autor: daturametel6 264 videní
udrzbarpopisov pred 12 rokmi
to je moc toto :D ten klavir to uz nezniesol pocuvat :D
killdren pred 12 rokmi
niiiiiiice xD debili :D
sosoo7 pred 12 rokmi
Vyvolali davovu psychozu.....
archenemy pred 12 rokmi
Výborné....si kúpim lístky do prvej rady.
kingpin333 pred 12 rokmi
mohli skúsiť Kohútika jarabého :D:D:D
sosoo7 pred 12 rokmi
Klavesak mal dat ruky v bok a odpadnut jak žehliaca doska :) vedla keybordu :-)
t0ny pred 12 rokmi
ten chlapik to na konci povedal dobre ma rozosmial :D
umpiklumpik pred 12 rokmi
Keyboard to vzdal ako prvy -D
wallcorf pred 12 rokmi
Moreeeeeeeee ja sa poserem!!! :D:D:D
skradola pred 12 rokmi
Trvrdý rock :D yeeees
soltec pred 12 rokmi
dal to o tri stupnice nizsie :D
azaracchan pred 12 rokmi
... mali pokracovat!!! :))
eighty pred 12 rokmi
Pamätám si ešte ako dieťa sme mali našu prvú nahrávku kapely na pásku na fungl novom magiči INTERNATIONAL...:) ... tak ale bola zábava a zabrnkali a zabékali sme si.
psychopat999 pred 12 rokmi
kazdy dako zacina
jarosval pred 12 rokmi
Snažili sa. Dobre že ich nevysmiali. Možno raz budú mať dobrú kapelu:)
senchin2 pred 12 rokmi
Ten osamely potlesk z publika :D :D Ja revem toto je moc
makakus pred 12 rokmi
Ten potlesk... :D :D Museli sa citit uzasne chlapci :D
sugi999 pred 12 rokmi
:-D
damned29 pred 12 rokmi
Keby to bolo také jednoduché tak má kapelu každý :)
vito91 pred 12 rokmi
zabeeeeeeel :D ešte im aj tlieskajú OMG :D ja by som sa tam začal šulat že by ma museli odtiaľ vyhodiť