Brazílsky chlapec dokáže celkom slušne napodobniť policajnú sirénu.

Polícia vs. sanitkaAutor: marlborka2034 268 videní

Chlapec s prezývkou „policajná siréna“Autor: loktibrada13 456 videní

Policajtom z Balkánu neunikne nikto (MEME)Autor: tchoroid14 269 videní

Ľudská sirénaAutor: ddt9 592 videní

112 si robí čo chceAutor: medialko20 723 videní

Policajtom sa predstavil pán HúkačkaAutor: bazmegistan20 571 videní

Volali ho húkačka!Autor: mrfruit48 702 videní

Dvojnohá sirénaAutor: shitmaster23 021 videní

Zatrúb, zatrúb, zatrúb! (Švédsko)Autor: srdce139 939 videní

Tak takto napodobniť alarm hocikto nedokážeAutor: esterina33 478 videní

Zdrhajme, idú po nás!Autor: brekeke60 256 videní

Malá siréna (sounds like music)Autor: cortino18 649 videní

5 rokov tvrdého tréningu - SIRÉNYAutor: peros34 691 videní
nephilim pred 2 rokmi a 10 m
BRICS
clovek113 pred 7 rokmi a 2 m
už asi zažil plno akcií..
mansory pred 9 rokmi a 5 m
Pavián malý
11davidz11 pred 9 rokmi a 9 m
tým straši iných cigošov ktroý kradnu na jeho rajone :D
operator pred 11 rokmi a 12 m
Mohli by ho vymeniť za maják. Maják ide na 12V, ten chalan na banán.
iscomp pred 12 rokmi
oni maju na to stavane papule
systemofdown pred 12 rokmi
Syn agenta Jonsa z policajnej akadémie :D
strasidlobubaq pred 12 rokmi
uz si idu po teba cigan :D:D
piroha pred 12 rokmi
ten ked ide do skoly na bajku ma vzdy volnu cestu :)
leetsy pred 12 rokmi
opica vo volnej prirode :D
hatred pred 12 rokmi
čo by nevedel,ked sa určite v policajnom aute vyváža non stop ale na zadnych sedadlach :D
t0m4s pred 12 rokmi
https://warosu.org/data/cgl/img/0072/39/1387055273914.jpg
diablo666 pred 12 rokmi
asi sa v takom aute často vozí
kevinos pred 12 rokmi
N.Y.P.D. :D
hallo759 pred 12 rokmi
Zeby ho v mladosti casto nahanali? :D
zelinarik pred 12 rokmi
Ešte mu chyba strom
duri08 pred 12 rokmi
šikovní cigáň :D
anchenik pred 12 rokmi
Nová éra cigáňov.. lacnejší a dlhodobejší jak nejaký maják :D a mení zvuky podľa potreby.. o týždeň v lídli
kawasakininja pred 12 rokmi
sadaj ideme..výjazd... :D :D
ottomahr pred 12 rokmi
co bude umět až bude pubescent neb puberták a bude mutovat:D?asi ho-no:)