Zobrať päť psov na výlet nemusí byť vôbec jednoduché. Ak by však boli trénovaní ako títo tu, nemuseli by ste sa ničoho báť.

Lenivosť - Nella poď von!Autor: nuno1005 192 videní

Natešený pesAutor: tigrica26 913 videní

Joga so psomAutor: prcmucha9 890 videní

Venčenie borderskej kólieAutor: enigma25 701 videní

Psia rozcvičkaAutor: benyxxxxx32 774 videní

Bezpilotník mu ukradol psa (Kanada)Autor: internetomsvetom3 574 videní

Do psieho neba ho poslal s doskou (DRASTICKÉ)Autor: bosstonmarsden30 309 videní

Psia dvojhraAutor: noone16 633 videní

Pes chce venčiť mačkuAutor: tigrica29 422 videní

Neviditelní psiAutor: ceculiak13 613 videní

Pred výletom a po výleteAutor: katka14 973 videní

Úloha na dnes: Nájdite psa!Autor: spagatko1 852 videní

Psia dušaAutor: ankaa67 882 videní
ferrari2005 pred 11 rokmi a 2 m
citam ze ... so svokrou na vylete :D
skandal01 pred 12 rokmi
Leslie trochu vypasena :D
harchom1998 pred 12 rokmi
čítam že svokrou, pozerám a vidím kufor... zamyslím sa, svokra v kufri? prečo nie :D :D
frepko pred 12 rokmi
chudak ten posledny ako cakal ze teraz je na reade on a nakoniec isiel az posledny :D
ottomahr pred 12 rokmi
šírka vozu přesně pro ně:)
drupy pred 12 rokmi
ten baset je najlepsi :D
milko pred 12 rokmi
ja som sa docital so svokrom na vylete...aj ci pana,sme citali do rana :D
eighty pred 12 rokmi
A ja citam so svokrou na vylete...
puco15 pred 12 rokmi
som zistil že neviem čítať, a pritom som to prečítal 5x do chuja :D
majenka7 pred 12 rokmi
no kolko z vas precitalo so svokrou na vylete.. :D
patrik1117 pred 12 rokmi
so svokrou na výlete .... :D
koras pred 12 rokmi
som čítal , že so Svokrou na výlete :D :D
oldmemberof pred 12 rokmi
Myslim ze jazykovedci by sa mali spojit a vymysliet dake nove slovo lebo kao vidim svorka a svokra su si az prilis podobne :)
electra pred 12 rokmi
Ja som čítala že: Na výlete :D To je ale šlamastika čo?
360uu pred 12 rokmi
ja som cital so švagrinou otcovho bratranca
hitmanqo pred 12 rokmi
som cital so svokrou
dabol pred 12 rokmi
ESTE tu 30ti napiste ze niektori citali so SVOKROU...
vojak pred 12 rokmi
na guľáš dobrý
bubenik19 pred 12 rokmi
normálne som vedel že tu bude 120 komentov o svokre... buď ste všetci dyslektici alebo sa snažíte byť nasilu vtipní. Nebo vobojí.
plesnivec1 pred 12 rokmi
môj psík má cukrovku a už je stará tak že lepšie bude utratiť nech sa netrápi ale nenašiel som slová tak teda každý deň pichať inzulín,diétne granulky... ale tá psia radosť stojí zato ;) nech žije večne