Poliak nachytal policajta, ktorý spal v službe. Ale na druhej strane radšej nech spí, ako keby nás mal kasírovať za prekročenú rýchlosť. Dobrú noc.

Nedobrovoľný nocľah v kuríne (Poľsko)Autor: paruman44 784 videní

Dobrý deň, prosím fúkajte! (Poľsko)Autor: luda23 671 videní

Ruský policajt v službeAutor: somarik0usaty20 478 videní

Poľsko (party v obchode)Autor: janjakub745 304 videní

Slovensko - Poľsko 15.10.2008Autor: viktorca30 487 videní

Poľsko stopomAutor: adka00614 958 videní

To najlepšie z Poľska v 2 minútachAutor: tigrica79 843 videní

Radoslav Sikorski o RuskuAutor: klobucnik485 videní

Poľsko má talent 2Autor: patkos81 520 videní

Slovensko - Poľsko 2:1Autor: pivooo50 593 videní

Nové GTA PoľskoAutor: bbkraj306 videní

Miss Universe - PoľskoAutor: natiy21 332 videní

Kritická situácia na Poľsko-Bieloruskej hraniciAutor: bbkraj1 384 videní
artattack pred 11 rokmi a 3 m
bohvie ci nebol aj naliaty :D ani by som sa necudoval
killdren pred 12 rokmi
to je chuj com ho budil ?
powermax1 pred 12 rokmi
ja tak milujem polstinu :D
fiking pred 12 rokmi
zahral sa na doležitého ked už doma nemože:D
petro73 pred 12 rokmi
Možno posielajú domov pozdrav, automatika nafoti
ottomahr pred 12 rokmi
včera něco podobný v rakůsku před steindorfem:D,ale zatáčce u pola ve vw.
morfo333 pred 12 rokmi
STRAŽ MIEJSKA :-)
michaello pred 12 rokmi
mestský policajt má právomoc dat ti pokutu za prekrocenu rychlost? sa mi nezda ci?....
mcteac pred 12 rokmi
vždy, keď počujem polštinu tak si musím pustiť Kapitan Bomba :D
nex0 pred 12 rokmi
Den dobrýý
misos3 pred 12 rokmi
naco ho kameroval , teraz si budu davat fizli pozor a budu hore , radsej nech tie kurvy pekne spia
gideon pred 12 rokmi
Ja pierdole,zapierdalaj do roboty chuju..
kozoroh pred 12 rokmi
dzen dobryyyy .:D:D
oldmemberof pred 12 rokmi
Radsej nech spi akoby nas mal kasirovat za prekrocenu rychlost ? No neviem kto pisal popis ale ked sa naucis jazdit podla predpisov tak uz ta nikto kasirovat za rychlost nebude :)
pukiii pred 12 rokmi
Kiez by taki aj u nas boli :D
bodom pred 12 rokmi
co jest kurwa
soltec pred 12 rokmi
asi pracuje v utajeni :D
galileo26 pred 12 rokmi
keby som skúsil ja spať v robote za bieleho dňa, tak už tam nepracujem...
killuminato pred 12 rokmi
Snívalo sa mu o vysokých pokutách :D
lietajuciboris pred 12 rokmi
Komu lepšie než jemu ? :D