Pohľad z kabíny 45 metrového letu BMW M3 E36 počas estónskej rallye Viru 2014.

BMW M3 si trošku zalietaloAutor: peros41 487 videní

BMW E36 M3Autor: picino11 146 videní

Bmw M3 E36Autor: 00parast0030 782 videní

Bmw e36 M3 driftikAutor: 2pec8 906 videní

Car Wrapping Bmw E36 CabrioAutor: scoobynodoobyno6 029 videní

Čistenie motora a podvozku pomocou suchéhoAutor: vycapnik18 786 videní

BMW M3 E36 FilmAutor: dracik12343 596 videní

BMW M3 e36 3.2 turboAutor: jacob6545 654 videní

Bmw e36 M3 drift na snehuAutor: 2pec15 122 videní

EjhaaAutor: 2pec5 033 videní

Bmw e36 ///M3 západ slnka + snoopy úplnáAutor: 2pec5 065 videní

Bmw e36 ///M3 v akcii :)Autor: 2pec4 402 videní

BMW E30 M3 TURBO 792 HPAutor: setik019 562 videní
ottomahr pred 12 rokmi
něco z estonska už bylo a taky bmw e36 m3,ale z pohledu diváka jak letí luftem ne?
patrik1117 pred 12 rokmi
prečo som čakal že sa na tom vysypú ? ..ach treba už ísť spať
st3oj pred 12 rokmi
BMW vydrží :)
popo3 pred 12 rokmi
Miestami to vyzerá akoby spolujazdec prechádzal z navygovania do modlitby. :D :D
kukso pred 12 rokmi
toto bolo 45 metrov? :D :D
duri08 pred 12 rokmi
Uhol pohľadu :D pekný skok :)
sebastiaan pred 12 rokmi
Vodic to fakt bravurne zvladol :)
simson51 pred 12 rokmi
Pripomína mi to hru Colin Mcrae Rally 3, to boli časy... :)
danpaul pred 12 rokmi
Param vax pool, param vax mazakula? Ci co to trepe? :D
dobrysmiech pred 12 rokmi
to som už kdesi videl .. :D :D
pantherito pred 12 rokmi
som si spomenul na film tacho :D :D farebné zvieratká
panorama512512 pred 12 rokmi
vo vybave :D
dirtythou pred 12 rokmi
Colin Mcrae Rally :)
vegalogic pred 12 rokmi
Kokos, manik je to! Po tom skoku este v pohode vybral ostru zakrutu, klobuk dole. Ten by mohol pred fizlami utekat bez vacsich starosti.
lolkaciq123 pred 12 rokmi
Tam nebol 45m lebo mam bytovku 50M od obchodu a tak dlho neletel
danpaul pred 12 rokmi
Ale tu fotku od toho fotografa vlavo pri zvodidle kde najdem? Uz minule som ju zhanal. :D
seko0408 pred 12 rokmi
v takom aute je mala pravdepodobnost ze sa nejak vazne ci nebodaj smrtelne zrania. maximalne ich tam poobracia trocha odre ale pokial ich neprebije konar alebo tyc nejaka co vleti oknom dnu tak je to bezpecne
powermax1 pred 12 rokmi
stónskej