Bábätko vysvetľovalo niečo buldogovi, ten však nechápal a rezignoval.

Mal by som ísť asi spať!Autor: tristan339 468 videní

Pes pohoďákAutor: tigrica38 566 videní

Keď šteniatko vybozkáva bábätkoAutor: srdce55 325 videní

Uchrápaný slintošAutor: enigma27 161 videní

Výnimočný buldogAutor: tigrica40 412 videní

No nemilujte ichAutor: minnietut4 669 videní

Zaspatý buldogAutor: ajinka1423 544 videní

Hodili si poobedného šlofíkaAutor: srdce19 955 videní

Keď v sobotu chilluješ so svojím psom predAutor: godzilla11 751 videní

Vytiahol saAutor: prcmucha47 645 videní

Chrápajúci buldogAutor: misko216 554 videní

Buldog najradšej váľa smetiakyAutor: biolog15 258 videní

Drevorubačov pesAutor: tigrica56 160 videní
ottomahr pred 12 rokmi
pes flegmoš
veselakatka pred 12 rokmi
YeeeeeeeeeY to je aké zlatééééé
painlessdock275 pred 12 rokmi
blby pes nicomu nerozumie :D
timotej pred 12 rokmi
To mi pripomína moju frajerku, keď mi zas niečo rozpráva čo som spravil zle. Tiež sa tvárim jak ten pes...
raubbyy pred 12 rokmi
cvaaak a je to tam
bibiodporna pred 12 rokmi
to je krasneee :))
latrina pred 12 rokmi
Ale pozor aby po bábetku jedného dňa neostali len kostičky !!! :D :D :D
pa3k33k pred 12 rokmi
babo: za prve blokujes mi fleka ....
za druhe preco pozerame Discovery ked mi ide rozpravka ....
za tretie kde je MOJ PLISAK!
.............
pes : ja neviem uz
:D :D :D
milezeme pred 12 rokmi
Nuda
sarkasarulik pred 12 rokmi
Také podarené. :D
congutal pred 12 rokmi
Minule ma zastavila zena s anketou o tyranych detoch, ze ci neprispejem na dobru vec. Podla mna by si mal kazdy tyrat iba tie svoje
matusslezak pred 12 rokmi
ten pes podtoj mamvpičiťa:)
danpaul pred 12 rokmi
Ten buldog je krasny. Evidentne by strasne rad rozumel, co to babo chce, hlavne nech uz moze spat.
riorojrian pred 12 rokmi
bodaj by tomu decku ten pes skočil do tváre a roz ebal ho po obyvačke
spiritko69 pred 12 rokmi
Potrebujem pomoc.. na telefone som si prepol moje video na desktop verziu aby som pridal comment, ale ked to dole prepnem s5 na mobilnu tak je to ina verzia ako som mal...
deenny pred 12 rokmi
budúci politik
nestastnikos pred 12 rokmi
Rozhadzuje rukami ako talian
inhuman pred 12 rokmi
v tomto veku nie sú na tom inteligenčne veľmi rozdielne :D
maximka pred 12 rokmi
Ako moja sestricka :D :)
cptazu pred 12 rokmi
ten pes pozeral asi moc kruh :D