Keď príde na Cigáňa chuť a vonku je už dostatočne teplo, nie je problém urobiť to na chodníku aj za bieleho dňa. A deti nech sa učia, ako sa to robí...

Ruská rodinná idylka na ulici 2Autor: godzilla44 044 videní

Asociál na trati Poprad - Stará LubovňaAutor: arectorpili70 463 videní

Krása po východniarsky?Autor: likeaqlimax26 360 videní

Cigáni napadli policajtov a zdemolovali im autáAutor: sd117 458 videní

Róm to gadžom nandalAutor: res29 620 videní

Trebišovský AsociáliAutor: igis6 778 videní

Cigán v akciiAutor: adrianohrxc42 133 videní

Cigáň MiroAutor: matolonz112 968 videní

Sfetovaný ciganAutor: gangster12324 087 videní

Opitý RómAutor: danko73945 271 videní

Zimná idylka na sídlisku (Rusko)Autor: dynamitero40 489 videní

Malý nadržaný cigáňAutor: jakubko88133 094 videní

Rom vynadal DesperadoviAutor: mtvpopfoxtv4 781 videní
hnusnyclen pred 12 rokmi
Keby sa apoň niekto z vás, ktorí stre to tu komentovali zaujímal viac o svet okolo seba, nepísali by ste tu pridrblé rasovou nenávisťou podmienené komentáre. Toto bolo znásilnenie a predstavte si, že sa dá o tom prečítať na internete. A už aj keď ste príliš leniví čítať, jasne tam počuť, ako tá cigánka kričí ach nie. Podľa mňa ten krik vôbec neznel, ako keby si to užívala. Ste úbohí zabávať sa na znásilnení...
legionar12 pred 12 rokmi
bože a čo je na tom? ked sa v zoologickej pária dve opice tiež sa nad tým nikto nepohoršuje :)
milo1974 pred 12 rokmi
Ved podstate nerobia nič zle :) Zlé by bolo, keby sa bili alebo niekoho okradali, no my všetci by sme to takto isto robili, keby sme žili v prírode tak ako iné druhy cicavcov. odcudzujeme to len preto, že človek si zvykol obliekať sa a tým sa začal hanbiť byť pred verejnosťou obnažený a robiť sex na verejnosti. Ked vidíme súložiť zvieratá v prírode, tak je nám to uplne normálne.. Takže zase sa tak neprevinujú :)
wladko pred 12 rokmi
policia tam co robila,??? co im urobia???nic!!!
?ani maju imunitu.strielat!!!
joko05 pred 12 rokmi
ja nechapem len jedno... preco je to v kategorii ludia
lolko111 pred 12 rokmi
Keď brat ľúbi svoju sestru.... :-D
veselakatka pred 12 rokmi
ake to je mesto ?
diablo666 pred 12 rokmi
Co delal, jak delal, vona delala, co sem mnel delat
phillip01 pred 12 rokmi
takto sa na toto video vyjadrila ombudsmanka Dubovcová : Odsudzujem zverejňovanie akéhokoľvek rasistického a ľudskú dôstojnosť dehonestujúceho obsahu a komentárov vo verejnom aj neverejnom priestore. Článok s videom by mal byť predmetom vyšetrovania pre podozrenie zo spáchania viacerých trestných činov. Tie sa týkajú nielen obsahu videa, ale aj jeho zhotovenia, nadobudnutia a komentovania. .... Takže zhrnuté a podčiarknuté - rasisti ste vy všetci čo to tu komentujete, rasista je uploader, rasista je ten čo to natočil, všetci do jedného patríte do basy... pozor, až na tých dvoch asociálov ktorý pohoršujú okolie, tým by sa zrejme podľa ombudsmanky mali všetci verejne ospravedlniť a dať im medajlu. Dubovcová je psychopat a patrí do ústavu spolu s celym ĽPR a redaktormi dennika SME. Lepšiu propagandu by nevymyslel ani sám Joseph Goebbels .... viva la democracia !
tuner55 pred 12 rokmi
ved tam boli 2 deti
tuner55 pred 12 rokmi
boze a pre diatatom to cigany hnusny smradlavy
ciriklo pred 12 rokmi
rychlyprachy :D
ronik91 pred 12 rokmi
Kategóriu Slovenka roka vyhráva ... :D
motovidlo pred 12 rokmi
!!!
dada88 pred 12 rokmi
množia sa kde chcuuu a rodia ako potkany.keby mohli vrhne aj 5 krat za rok
ysidd pred 12 rokmi
uz sa kotia svine negramotne :D
ragazzo76 pred 12 rokmi
To je teda kurva neuveritelné.... a toto naši zákonodarcovia ochraňujú ??? Nie policajtov tam mali volať, ale tie vytreté magistry z hnutia za ludské práva a podobných inštitúcií, nech si ich sami poriešia!!! Kurva som nasraný ....
karfiolman pred 12 rokmi
AH taaa surodenecka laska :D
marfiacka pred 12 rokmi
otec a mama roka, vzorné príklady pre svoje deti :D
orkam pred 12 rokmi
A takto sa množia potkani