Virálna reklama od Pepsi, v ktorej sa predstavili futbalisti a freerunneri na ihrisku s nafukovacím podkladom. Nič netušiaci okoloidúci boli doslova šokovaní z akrobatického predstavenia, ktoré športovci predviedli.

Vymakaný chlapec - Brandon MCcuienAutor: tigrica55 996 videní

Škrečok na hlavuAutor: biolog21 361 videní

Akrobati 2Autor: danco23 030 videní

Máme doma malá NINJU!Autor: prcmucha16 401 videní

Akrobatický darček pre pápežaAutor: benyxxxx15 683 videní

Pozor, veď dostane kopačku do hlavy!Autor: lajkit11 321 videní

Nabudúce sa im to podaríAutor: tommygun17 915 videní

Slovenský Jackie Chan Autor: asterix4720 534 videní

Le parkour 5Autor: erki1310 392 videní

Akrobati z ruského cirkusuAutor: farki0014 772 videní

Akrobatický nepodarokAutor: seko040810 407 videní

Čínski akrobati 2Autor: tigrica26 841 videní

Najviac premetovAutor: tigrica14 009 videní
klobucnik pred 9 rokmi a 8 m
každý jeden moment bol len umelo vytvorený.. aby to vyzeralo dobre naoko..
chadessan pred 10 rokmi a 4 m
Pripomína mi to taký futbalový seriál, ktorý som ako menšia pozerávala. Tiež tam súťažili tímy s rôznymi schopnosťami. Roboti proti ľuďom a pod. Vyzerá to veľmi dobre :)!
philipwithf pred 11 rokmi a 6 m
V názve sa píše FUTBAL, no ja nikde nevidím chrániče, helmy, yardové značenie a ani end zone. Čo je toto za šport? O.o
kozmeker1 pred 11 rokmi a 6 m
David Luiz je aj akrobat? :D
gongulec pred 12 rokmi
ozaj, že pekné výkony, chcel by som sa spýtať na tú hudbičku či neviete niekto jak sa to volá :)
mrelectriclemon pred 12 rokmi
keby takto vyzeral futbal v telke tak ho aj začnem pozerať :)
damca pred 12 rokmi
Nepozná niekto názov songu? Krásny! Shazam ho nepozná :/
lacantera pred 12 rokmi
tučný do brány :D samozrejme :D
plani pred 12 rokmi
jak tak kukam tak skoro kazdy tu pise ze ,,nic netusiaci,, ale sak oni mozu vidiet tu kameru ne ? toto neni nachytavka alebo nieco take, ja by som sa nestaral o kameru ale o to jak hraju ten futbal ne ?
lolkaciq123 pred 12 rokmi
futbal nemam rad ale toto hej to by som si zahral
showmustgoon pred 12 rokmi
neznášam futbal som hokejový, ale takýto futbal by som nepremeškal určite :)
vi85 pred 12 rokmi
Taky zapas by mali davat :D nie ako tam to co trva aspon pol hod kym vystrelia na branu .D a spravia nejaku akciu...Radost sa na to pozerat :)
spiritko69 pred 12 rokmi
Tak to by som si chcel skusit
ryan28 pred 12 rokmi
to je take hrane ze to uz ani nevyzera ako hra
morfo333 pred 12 rokmi
Fifa Street 2014 :-)
pato891 pred 12 rokmi
Na tomto ihrisku by som bol od rana do vecera :)
glum pred 12 rokmi
0:57 santa claus :D
jimpi pred 12 rokmi
Woooooowww.... aj ja si chcem na takom zahraat:D
rolandjx8p pred 12 rokmi
Takto keby ho aj normálne hrali, tak by hádam aj návštevnosť na zápasoch stúpla...
kadan pred 12 rokmi
konecne futbal na ktory sa da kukat :D