Luc Arbogast, francúzsky hudobník a spevák dokáže spievať aj ženským hlasom. V hudbe sa to nazýva kontratenor. V baroku takto vysoko spievali kastráti, ktorí si ako deti nedobrovoľne líhali pod nôž, aby im odstránili semenníky. Vystúpenie bolo natočené pred katedrálou Notre Dame v Štrasburgu.

Luc ArbogastAutor: majexis13 904 videní

Muž so ženským hlasom (Nemecko hľadáAutor: search18 272 videní

Bezdomovec so super mikrofonickým hlasom 2Autor: jures79 879 videní

Pouličný umelec s rýchlymi prstamiAutor: oldie99 620 videní

Čínsky pouličný umelec vám spraví sošku naAutor: uschiglas28 736 videní

Chlapec so zábavným hlasomAutor: sebastian2312 742 videní

Kto ho teraz odblokuje? (pouličný umelec)Autor: bazmegistan28 660 videní

Ženský hlasAutor: lilinka6942 192 videní

Pouličný umelec - Everybody Knows Sh*t F*ckAutor: stevoskrucany6 533 videní

Pouličný umelec s obručouAutor: lilinka6967 408 videní

Pouličný umelec - Hra na klavíriAutor: zvaracka13 378 videní

Muž, ktorý ovláda svoje guleAutor: pelargonium44 770 videní

Pouličný umelec kreslil krásne dievčaAutor: johnatan7 475 videní
qualit1 pred 12 rokmi
to mu sibírsky tiger zablendoval gule ... panimáješ ?
roman454154 pred 12 rokmi
Je to smiešne na chlapa ale i tak to obdivujem.
pampusiq pred 12 rokmi
a to toto co to toten kontraterorista tam robi niriririr?
angell pred 12 rokmi
popis ...:D :D
prcinko pred 12 rokmi
akurát sem mi nejde pridať výstižný komentár...
potrat pred 12 rokmi
Auuu to muselo bolieť :)
mandarker pred 12 rokmi
Eunuch :D
herak pred 12 rokmi
to nie je v Slazburgu pred Notre Dame ?
peli pred 12 rokmi
teda ani on nema semenniky...
magicnet22 pred 12 rokmi
Toto nieje kontra tenor. Toto je velmi silno vyvinuty falzetovy hlas. Ten chlap ma normalny hlboky hlas, ale dokaze spievat aj takto vysoko...
kiso969 pred 12 rokmi
Ten nema gule !
koleso pred 12 rokmi
načo im ako rezali gule ?
pand3mic pred 12 rokmi
to by ma zaujimalo či mohli dosiahnuť orgazmus ked nemali gule :D
albhert pred 12 rokmi
eunuch :)
dan113 pred 12 rokmi
Tak ešte som nevidel Notre Dame v Štrasburgu -_-
sp33dy pred 12 rokmi
odstránili semenníky? to by som prišiel o význam života :(
kratas pred 12 rokmi
cely cas tak spieva alebo po case zacne davat metal ?
psychopat999 pred 12 rokmi
uplne normalny kastrat
azaziel pred 12 rokmi
mám rád takéto stredoveké vystúpenia, ale chlapa so ženským hlasom .... nie
asinmustafa pred 12 rokmi
ten popis mi mal akoze poveat ze tento tipek nema gule? :D