Takýto budíček by v lietadle vystrašil hádam každého. Moslim má presne určený čas na prvú rannú modlitbu. Hádam vedel, ktorým smerom sa práve nachádza Mekka.

Alahu Akbar magamixAutor: bazmegistan85 638 videní

Multikulti v lietadleAutor: islamjezlo4 679 videní

Modlitba pred jedlomAutor: benyxxxxx14 469 videní

Modlenie so streľbouAutor: scafo3 805 videní

Modlenie sa na ulici (Paríž)Autor: cocacola106 926 videní

Vstávaj opilec, budíčekAutor: moriak3 552 videní

Medzičasom v NemeckuAutor: atralienka3 731 videní

Ženy musia byť zahalené, ale Alah twerkAutor: pelargonium31 952 videní

Alahu Agbar ,zostrelený vrtulníkAutor: methodman12 215 videní

Sen každého wakeboardistuAutor: peklo2220 948 videní

Aký je to Pokemon ?Autor: ysidd7 510 videní

Headshot v skutočnostiAutor: docentvagimir10 333 videní

Horda modliacich sa ruských muslimovAutor: proxy2222 490 videní
nintendo66 pred 8 rokmi a 11 m
že allááááhu akbar :D Cestujuci museli mať radosť :D
frick pred 9 rokmi a 2 m
lenže korán tiež hovorí že modlidbu môže praktikovať aj v inom vhodnom čase pokiaľ to okolnosti nedovoľujú toto je len predvádzanie sa nič iné Mt 6, 1-30
norno pred 11 rokmi a 5 m
Tí moslimovia stále omieľajú o tolerancii...akú ma on toleranciu voči cestujúcim tehotným ženám či deťom ktoré chcú spať?
adams701 pred 12 rokmi
čistá provokácia
mato335 pred 12 rokmi
no minimálne je to skurven.á zberba, ktorá by sa mala po svete pohybovať maximálne na osloch a nie obťažovať slušných ľudí v lietadle ....byť na mieste kameramana tak by som sa posral od strachu, že či to nieje nejaký terorista ktorý ide spáchať niečo veľmi zlé v mene skurveného ALAHA...
milko pred 12 rokmi
cakal som iny koniec...ale to by tu potom nebolo to video :(
martin500600 pred 12 rokmi
facku nohou tomu budíku
cerokez pred 12 rokmi
dúfam že cestujúci z tohto magora nemali bombový zážitok...
fossee pred 12 rokmi
a ten co to kameroval mal začať ... anjeličku moj stražničku opatruj moju dušičku aby bola čista pre ježiška krista :D
peter88 pred 12 rokmi
let cislo 370
galileo26 pred 12 rokmi
nekričal náhodou: pivo, limo, káva, teple párky :D :D
misos3 pred 12 rokmi
asi mu zlyhala rozbuska
codizajn pred 12 rokmi
stacilo by nanho hodit škvarky..
seel pred 12 rokmi
Kebyže toto hentak predo mnou spraví tak to video by točil niekto iný a bol by som na ňom aj ja :D každopádne on by letel naposledy :D
joho pred 12 rokmi
po prečítaní komentároch som sa utvrdil v tom že väčšina Slovákov sú kreténi :D
phoenix pred 12 rokmi
Nebolo by mi vsetko jedno :D
rocky11 pred 12 rokmi
no tvl asi by som si zbytok cesty moc neuzil
ayettista pred 12 rokmi
Náboženstvá spôsobujú rakovinu myslenia. Pod vplyvom náboženstiev sa niektorí dospelí ľudia správajú na úrovni mentálne retardovaného bizóna.
agajka pred 12 rokmi
ulavil si ..:D:D
formanis pred 12 rokmi
vsetci aky hrdinova v reale by ste sa posrany modlili tiez :D