Gonzalo Morales je len 6-ročný talentovaný skejter, ktorý je len o kúsok vyšší od svojho skateboardu. Gonzalo zverejnil svoje prvé video, už keď mal iba štyri roky.

Malý skejterAutor: stefffan7 628 videní

Malý skejter 2Autor: jolaus22 124 videní

Ruský skejter a jeho nevydarený doskokAutor: dynamitero3 778 videní

Aj padať musíš vedieťAutor: ceculiak20 646 videní
![Tomáš Foriš [13 ročný skater]](http://fs5.mojevideo.sk/imgs/88773.jpg)
Tomáš Foriš [13 ročný skater]Autor: 98leito982 686 videní

4-ročný skateboardistaAutor: d12a34n56n78y915 038 videní

Skater Marek ZápražnýAutor: majcooo12 806 videní

Najprv chlapec, potom skejtAutor: guru1818 375 videní

Super skejterAutor: katka18 664 videní

Smoliar skejterAutor: romales35 616 videní

Malý bojovníkAutor: tozobor15 411 videní

5 ročný motorkár a jeho cesta za zmrzkou.))Autor: buresko4 014 videní

Skejter pod automAutor: romales21 524 videní
blackrider pred 11 rokmi a 10 m
On je už taký dobrý že ani prilbu nepotrebuje :D
lalalal pred 11 rokmi a 12 m
Prilbenka?
hawoc pred 12 rokmi
kde maš prilbu synku? :DD
ando1997 pred 12 rokmi
ta hudba z gta :D väčšinou ked som šiel na nejakom lietadle :D
ottomahr pred 12 rokmi
přímé konkurent bartolomea simpsona:D
harec pred 12 rokmi
na mojevideo sa zhromažďujú najväčší špecialisti na kĺby a kosti :)
tetazuza pred 12 rokmi
Tak som vedela, že bude skate hádzať o zem a nesklamal! :D
matwo pred 12 rokmi
aspoň je vonku a nesedí doma za počítačom ako 90percent dnešných detí ...
shando pred 12 rokmi
jedine čo ma najviac trápy že tá doska je pre neho trošku velka to ako keby som já jazdil ma doske dlhej meter a pol :D
bozko pred 12 rokmi
A ešte aj s holú riťú pobehuje po vonku :D Toho čaká riadna budúcnosť! :D
plesnivec1 pred 12 rokmi
Baraccuda :D
anchenik pred 12 rokmi
Len dokedy mu vydržia kolená :/
rychardyto pred 12 rokmi
Ako prvé ma napadlo, že rodičia sú asi trošku mimo keď ho nechajú jazdiť bez prilby
danik1881 pred 12 rokmi
nooo co som cital s tou prilbou tak fakt by ju mal mat ja poznam chlapca co bol pan skater a nenosil prilbu a pri ceste do prace na skateboarde spadol tak nestastne ze ochrnul od pasu dole .. nehovorim ze prilba by ho zachranila mozno nie ale mohol ju mat a mozno by bol teraz este jazdil
damnit pred 12 rokmi
Podmaz z GTA San Andreas :D
gergey6 pred 12 rokmi
Ma talent fagan len tak dalej :)
adamiq501 pred 12 rokmi
bye bye kolená
harrynko pred 12 rokmi
1:19 ta grcka na schodoch :D :D :D :D
hipisi pred 12 rokmi
znám borce co na skejtu jezdí dobrých pár let a například ten drop na začátku by si nedali ani za nic :D asi už mají rozum :D
erik131 pred 12 rokmi
v budúcnosti môže povedať, to som robil keď som mal 6rokov :D :D