Nedeľa popoludní na brnenskom sídlisku Bystrc. Trojročný a desaťročný chlapec sa prizerajú, ako ich na mol opitá matka bojuje s gravitáciou.

"Čierna mamba" sa vracia domov zo šichtyAutor: loktibrada30 071 videní

Do bytu jej prišla na plech ožratá lietajúcaAutor: biolog19 760 videní

Nataša, si ožratá jak teľa, ťahaj doAutor: luda32 881 videní

Ožratá dievčina na schodochAutor: prcmucha91 321 videní

Matka ožrankaAutor: search20 335 videní

Opitá žena s deťmi na trojkolke narazila doAutor: pantofle16 454 videní

Ruská matka rokaAutor: angerfistt2 297 videní

Vzorná matkaAutor: jasa12 185 videní

V Prešove do seba nabúrali matka s dcérouAutor: crashhp116 122 videní

Ožratá žena na uliciAutor: lokes108 789 videní

Na mol opitá žena sa dobíjala cudzím ľuďomAutor: buchnad14 518 videní

Matka starostlivo dbá na zdravie svojho dieťaťaAutor: angerfistt662 videní

Super úlovokAutor: tigrica18 661 videní
jojobb pred 11 rokmi a 1 m
odbrat deti a ju na protialkoholické
suecy pred 12 rokmi
to je smutne ze aj takym kurvam sa rodia deti,hned by som socku volala to je neco toto ty kokos....
skaryn pred 12 rokmi
mama roka...:D
showmustgoon pred 12 rokmi
V nedeli se nedela... a možno ju ešte držalo zo soboty :)
somba pred 12 rokmi
Vzorná matka. Staršiemu názorne vysvetľovala fyzikálne zákony, konkrétne zákon o zemskej príťažlivosti. Tú ženskú príťažlivosť mu vysvetľovať nemusela, veď ktorý chlap by odmietol tak príťažlivú ženu.:D:D
ottomahr pred 12 rokmi
respektive je bystrc 2 nad školou u sportovního hřiště mezi kubíčkovou a fleischnerkou.kousek od toho je rampa pro skejtáky.bystrc se dělí tzv:hitlerovou dálnicou a šalinou-tramvají na bastr 1 a bastr 2 a berglů-kopcem je žebec či žebál-žebětím a z bergle dolů je prigl-přehrada:).tam okolo školy sů furt hémoni-policajti tak sa nedivím že ju odchytli tak rychle.:D
strasidlobubaq pred 12 rokmi
a ma po decku socialka vezme :)
flugcoigfligen pred 12 rokmi
Aspon, ze nam ukazal ten rozmazany tester aby sme si to mohli overit :D
lolikes pred 12 rokmi
božeee luto mi ich je :/
burisk pred 12 rokmi
No som zvedavý ako takéto prípady má REÁLNE ochrániť tá novela ústavy ktorú pred pár dňami ten náš prezident podpísal... Vraj ústavná ochrana manželstva. ha-ha. Už vidím ako sa zníži rozvodovosť za 1 novú vetu v ústave. Čistý debi******s v NRSR. Najprv s tým zabijú 3 dni rokovaním, potom to schvália a efekt nulový. A to doslova. Teda pardon. Efekt to malo taký že sme sa akurát ešte viac zhovadili pred EU. Ale každopádne.. chúdence deti :/ ... To že sa niekto vyhovorí ,,kto to dnes nemá ľahké,, alebo ,,kto si dnes občas nevypije,, je pekné svinstvo. Keď uź si ide vypiť tak nech aspoň so sebou neťahá DETI!!! :@ Pri ďetoch by mali ísť výhovorky o ťažkom živote bokom...
rusko pred 12 rokmi
Máte okolo seba detí a ona odpovie že to nie je pravda :D
atomic pred 12 rokmi
kíva ju ako mliečny zub
arcel pred 12 rokmi
Šesť hodín večer a ona nevie chodiť... Chúdence deti:(
stevoskrucany pred 12 rokmi
ja takto vyzerám každý výkend, ale nemám deti takže si to môžem dovoliť
latrina pred 12 rokmi
Na Mol
megabyte23 pred 12 rokmi
na konci ukázal ten alkohol tester? .. veď so mtam nič nevidel
luciferosobne pred 12 rokmi
ja neuznavam take ze nekuriiiiim nepijeeeem.....treba sebe vypic a zic :D
drmanhattan pred 12 rokmi
mala leet promile :D
capoeirista pred 12 rokmi
Nič to nemá spoločné s týmto videom.... ale šiel som žilinou a partička báb napadla jedno dievča ktoré dokopali dokonca aj na zemy ... jeden chalan si ju zastal a baby ho začali mlátiť ... a keďže chalan nechcel ublížiť dievčatám tak ho dobili....... čiže z toho vyplíva !!!!!!!! KEĎ SA ŽENA SPRÁVA AKO CHLAP TREBA SA K NEJ CHOVAŤ AKO K CHLAPOVI !!!!!!!!.... som rád že mám pevné nervy lebo aj po mne išli pesťami :D
normalsvk pred 12 rokmi
sice uz nepijem ale teda ked som pil moj syn chodil rad do krcmy so mnou :D . tam som sa stretol s ockamy a on s dalsimi detmi :D vypil juice pobuchal po automatoch ponahanal sa :D trochen dymu :D ale bol stastny