Futbalová atmosféra v mestskej štvrti Moema v São Paulo počas zápasu Brazílie proti Chorvátsku.

Nás neprestrelíš! (Argentína)Autor: minnietut3 146 videní

Smrť počas zápasuAutor: quaresma737 594 videní

Posilnil sa objatímAutor: conan37 071 videní

Smrť počas zápasu 2Autor: lukas60027 579 videní

São PauloAutor: janok5229 videní

Futbalista zomrel počas zápasuAutor: mischino1943 435 videní

Šok počas zápasuAutor: ondajee53 335 videní

Počas zápasu so Slovenskom si Joachim LöwAutor: copersvk4 366 videní

Že vraj futbalAutor: jumbo10 951 videní

Nór Torp skolaboval počas zápasuAutor: pupandes6 770 videní

Príjemný deň v Sao Paulo (Brazília)Autor: mondragora11 826 videní

Ženský futbal v kockeAutor: arectorpili30 359 videní

Hluk pri oraníAutor: potyi2010 614 videní
ottomahr pred 12 rokmi
kurnik večer by sa bál=nikde nikdo a jen samé hluk a rámus:D
rabidko pred 12 rokmi
futbal je pre teplych a transexualov, hetero chlap sleduje hokej, to je sport kde sa na nic nehra a nefilmuje jak v holywoode. ;)
nestastnikos pred 12 rokmi
Ked im pisal Referinho jasne ze vyhrali
eighty pred 12 rokmi
68´ darovaná penalta...
avatar99 pred 12 rokmi
pozrelal som google maps a cele sao paulo je postavene z takychto panelakov :D
viktor89 pred 12 rokmi
keď Brazília nevyhrá MS nechcem si ani len predstaviť, čo vypukne v uliciach...
rasenganshuriken pred 12 rokmi
Keď vás nezaujíma futbal a vôbec nesledujete MS, tak načo otvárate toto video a ešte k tomu aj píšete komentáre? Koho to zaujíma, že vy nesledujete MS?
altair1 pred 12 rokmi
musí prísť koniec Televízor ovládol človeka
11andrej12 pred 12 rokmi
u nás sa takto kedysi kukal hokej...
jimpi pred 12 rokmi
Tomu sa hovori ze cele sidlisko pozera futbal :D :D
jures pred 12 rokmi
pekne sa to nesie cez tú betónovú džunglu
argait pred 12 rokmi
Pfff, kto sleduje futbal? :D ja sledujem mojevideo.sk :D
troncat pred 12 rokmi
Aspoň niekto sa radoval zo skorumpovaného zápasu---
jarosval pred 12 rokmi
Tak to musím z druhého paneláku starého ožrana poslať do Sao Paulo vyrevovať. Ja to pozerám na STV s 5sekundovým oneskorením lebo sa mi nechce hľadať nič rýchlejšie a on už vrieska ako šľahnutý. Ale neviem komu fandí, keďže kričí pri každom góle:)
prosvk pred 12 rokmi
Niečo podobné, ako keď sa tešíme v uliciach Bratislavy z výhry našich hokejistov :)
drmanhattan pred 12 rokmi
Nejako rýchlo tam prišla tá tma... v priebehu pár minút :D
tightfish2 pred 12 rokmi
Som jediny co vobec nekuka MS? :D
marty pred 12 rokmi
za pol hodinu sa tak zotmelo O.o
ancon pred 12 rokmi
V takej násilnej krajine majú radi taký šport pre cintlavky...
22dodo22 pred 12 rokmi
prvy :D