Ďalší nedočkavý motorkár, ktorý sa chcel dostať čo najrýchlejšie domov.

Načo ti je spätné zrkadlo?Autor: stereiod37 271 videní

Používaj spätné zrkadloAutor: janulqa10 364 videní

Motorkárov darček za SMS-kovanie za volantomAutor: dougquaid45 305 videní

Zatopené spätné zrkadloAutor: kobrick19 857 videní

Načo používať spätné zrkadlo? (Poľsko)Autor: dynamitero36 858 videní

Motorkár vo dveráchAutor: kosicka44 680 videní

Oko za oko, zrkadlo za zrkadloAutor: hosentroger29 049 videní

Toto na motorke nikdy, ale nikdy nerobte!Autor: batuchan23 622 videní

Načo sú ti spätné?Autor: kameranaceste53 452 videní

Rozčúlený motorkárAutor: peros80 047 videní

Ja ti to zrkadlo odkopnem (Instantná karma)Autor: dougquaid18 405 videní

Drzý vodič mercedesu vs motorkár (Kolumbia)Autor: hlavotis23 374 videní

Spätné mi netrebaAutor: ghost0043 143 videní
jaro36 pred 8 rokmi a 8 m
Odrba na dvoch kolesách všade chce byť prvý
blekauti pred 8 rokmi a 8 m
ridi dost zvlastne. s pravou rukou na vrsku volantu, to se blbe jede i s automatem...
smallapple pred 9 rokmi a 7 m
smerovka je znamenie o zmene smeru jazdy nie že mením smer a vyzeralo to že ho chcel vystrašiť...
yoshin pred 11 rokmi a 3 m
skor zatočil ako sa pozrel do spaťného zrkadla !! jasná chyba plechovkárov
gosto99 pred 11 rokmi a 10 m
dalsi totalny idiot co nevie pouzivat spetaky
lenusik93 pred 12 rokmi
ale tak stary sa tiez mohol pozriet do toho spataku ked uz meni pruh
hencik pred 12 rokmi
prečo mám pocit že ten vodič úmyselne stočil doľava?
noncez pred 12 rokmi
dobry debil teraz ma rozbity spetak a sposobil este vecsiu zapchu aka bola :D