Ruskí nadšenci offroadu sa prepočítali. Zaujímavé by bolo vidieť, ako ho potom vyťahovali.

Brodenie cez riekuAutor: moriak43 269 videní

Tank T-90M nepotrebuje na prechod cez rieku mostAutor: rocketbunny1 854 videní

Keď jazdíme my (ruská verzia)Autor: zlobor77 389 videní

Prejazd na offroadoch cez divokú rieku sa trochuAutor: uhorkac11 836 videní

Čo myslíš, dá tú rozvodnenú rieku na tomAutor: atari11 911 videní

S nákladiakmi na ďalekom východe RuskaAutor: romales16 218 videní

Natieklo im do topánok (Kirgizsko)Autor: dynamitero21 367 videní

Brodenie v bahne 4x4 Autor: 133127 653 videní

S Land Cruiserom cez rieku Autor: vinyltronic23 252 videní

Kto si trúfne prejsť autom cez malú rieku?Autor: spagatko25 625 videní

Kráľ džungle na prechádzkeAutor: medialko27 814 videní

Posledná jazda cez rozvodnenú rieku, snáďAutor: tegernako39615 567 videní

SUV nepatrí na traťAutor: luda41 755 videní
qualit1 pred 12 rokmi
Ach nechoď, nechoď na jezero,
zůstaň dnes doma, moje dcero!
Já měla zlý té noci sen:
nechoď, dceruško, k vodě ven.
ottomahr pred 12 rokmi
hezky v klídku ani zpátečku jen tak ani nehodil:D...pačemu?:)
somba pred 12 rokmi
Sledujete rozprávku v pôvodnom znení- Bol raz jeden Gaz.:D
mato335 pred 12 rokmi
phana boha ta to kokoci
skradola pred 12 rokmi
A ja som čakal, že vyleze :)
noso pred 12 rokmi
Keby si zobrali Ladu z predosleho videa nic by sa nestalo :D
rudky pred 12 rokmi
podla mna s nim vykradli banku a potrebovali sa ho zbavit:D
honda363 pred 12 rokmi
nezarobys zasmejes sa ... :)
brunos pred 12 rokmi
Ivan, Ty utópil GAZ.Éto nevazmóžna.
vladinolive pred 12 rokmi
už to vidim AAA auto rozširuju záber na ponorky, značka: stále ponorené
luksoo225 pred 12 rokmi
možno to je auto ruského Bonda :D
malcoln pred 12 rokmi
Bublinyyy
strasidlobubaq pred 12 rokmi
tomu sa povie maskovat alebo schovat auto :D
kingofthering pred 12 rokmi
uej uej uej uej :D
emerald pred 12 rokmi
autoumyvarka po rusky :)
usire pred 12 rokmi
som myslel ze vinde na druhej strane lol
mito112 pred 12 rokmi
ked vidím to auto tak to neskúšali asi prvý krát :D
jupaty pred 12 rokmi
vyloveni odbahneni vysušeni a jak nove
davidoss2 pred 12 rokmi
Videl LADU tak prijal výzvu....
anubis77 pred 12 rokmi
to čo bolo nejaké auto ja tam vidím iba kopu bahna :D