Strážca piva

zobraziť viac ↓
peros 57 778 videní

Väčšina psov stráži domy, alebo nejaké objekty. Tento sa špecializuje na stráženie piva. Vhodný na párty, alebo akcie, pri ktorých nechcete aby vám mizol váš zlatý mok.

  • Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 10.6.2014 14:58
  • Páči sa: 96% (135 hlasov)
  • Obľúbené: 55
  • Komentárov: 89
  • Dľžka: 0:24
  • Kategória: zvieratká
  • Tagy: pes, pivo, stráži, šteká, bednička, bud light
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (89)
zobraziť viac ↓
  • jelmo123 pred 7 rokmi a 6 m
    Ked budete klikať stále na 19sek.tak vlastne prcá do toho piva :-D

  • ooooosolarexoooo pred 10 rokmi a 2 m
    hh dobre

  • lubo123 pred 12 rokmi
    BUD- Budweiser je ceske pivo len tak

  • ensiimperators pred 12 rokmi
    Neviem kto by chcel vôbec dobrovoľne piť tie americké sračky ako Bud Light .. že pivo ..

  • kwenes pred 12 rokmi
    že sa nehanbí .. vyskakovať si na vozíčkára :D

  • bossjunior pred 12 rokmi
    Pán pes, vie čo je najlepšie :D

  • jankatt pred 12 rokmi
    stary nalavo ma jake fajne vlasy... farba mak s cukrom.

  • galileo26 pred 12 rokmi
    má pravdu... uľahčil si to.. skôr ustriehne jednu krabicu, ako celý dom :D :D

  • ericek13794 pred 12 rokmi
    toto zas ja robim ked mi chcu zebrat na party flasu :D

  • suroku pred 12 rokmi
    No Páni... len to neukazujte naším ženám :D

  • zajacid4 pred 12 rokmi
    2 pesa poprosim, jeden na alkohol a druhy na cigarety... na chate sa to dost hodi :D

  • popic126 pred 12 rokmi
    Kde to predávajú ... ? :D jeden by sa mi hodil :D

  • heligonkarisdt pred 12 rokmi
    a podobne si rus chráni karton vodky............ :D

  • djvega pred 12 rokmi
    tipujem, ze vacsina ten bud light ani nepila a trepete, ze to su patoky :D

  • fossee pred 12 rokmi
    Bud Light je preto tak ospevované pivo lebo je k ničomu :D

  • fokulis pred 12 rokmi
    na jeho mieste by som to pivo vypil :D

  • 2fast5dnb pred 12 rokmi
    skade viete že je to šťanka? prečo si myslíte že slovenské su najlepšie? asi preto že hľadáme vždy výhody kôli tomu že sme vo všetkom užitočnom na poslednom mieste

  • 3ds pred 12 rokmi
    Bud Light nepovazujem za pivo... patoky,nějaké Vyškovské kozle nobo co. :D

  • makakstromovy pred 12 rokmi
    To je moj pes !:D

  • skradola pred 12 rokmi
    A dnes s pivečka nič nebude :D