Väčšina psov stráži domy, alebo nejaké objekty. Tento sa špecializuje na stráženie piva. Vhodný na párty, alebo akcie, pri ktorých nechcete aby vám mizol váš zlatý mok.

Bud Light - reklama na pivoAutor: chrishaffeyy8 744 videní

Bud light HEAVYAutor: dr1ft3r5 017 videní

Bud Light 4Autor: gumball300025 343 videní

Ako zistiť,kto pije Bud LightAutor: benyxxxx17 557 videní

Niekto tu otvoril pivo?Autor: razor8752 042 videní

Bud Light (kompilácia)Autor: gumball300021 981 videní

Bud LightAutor: marek95634 451 videní

Bud Light Dog PartyAutor: milan1554 734 videní

Čí pes je lepší?Autor: pianosmesk1 544 videní

Bud light 2Autor: miko66622 909 videní

Bud Light verzus NezvestníAutor: benyxxxx21 632 videní

Bud Light reklamaAutor: zuzka272714 978 videní

Pozor nebezpečný PES!Autor: buchnad58 835 videní
jelmo123 pred 7 rokmi a 6 m
Ked budete klikať stále na 19sek.tak vlastne prcá do toho piva :-D
ooooosolarexoooo pred 10 rokmi a 2 m
hh dobre
lubo123 pred 12 rokmi
BUD- Budweiser je ceske pivo len tak
ensiimperators pred 12 rokmi
Neviem kto by chcel vôbec dobrovoľne piť tie americké sračky ako Bud Light .. že pivo ..
kwenes pred 12 rokmi
že sa nehanbí .. vyskakovať si na vozíčkára :D
bossjunior pred 12 rokmi
Pán pes, vie čo je najlepšie :D
jankatt pred 12 rokmi
stary nalavo ma jake fajne vlasy... farba mak s cukrom.
galileo26 pred 12 rokmi
má pravdu... uľahčil si to.. skôr ustriehne jednu krabicu, ako celý dom :D :D
ericek13794 pred 12 rokmi
toto zas ja robim ked mi chcu zebrat na party flasu :D
suroku pred 12 rokmi
No Páni... len to neukazujte naším ženám :D
zajacid4 pred 12 rokmi
2 pesa poprosim, jeden na alkohol a druhy na cigarety... na chate sa to dost hodi :D
popic126 pred 12 rokmi
Kde to predávajú ... ? :D jeden by sa mi hodil :D
heligonkarisdt pred 12 rokmi
a podobne si rus chráni karton vodky............ :D
djvega pred 12 rokmi
tipujem, ze vacsina ten bud light ani nepila a trepete, ze to su patoky :D
fossee pred 12 rokmi
Bud Light je preto tak ospevované pivo lebo je k ničomu :D
fokulis pred 12 rokmi
na jeho mieste by som to pivo vypil :D
2fast5dnb pred 12 rokmi
skade viete že je to šťanka? prečo si myslíte že slovenské su najlepšie? asi preto že hľadáme vždy výhody kôli tomu že sme vo všetkom užitočnom na poslednom mieste
3ds pred 12 rokmi
Bud Light nepovazujem za pivo... patoky,nějaké Vyškovské kozle nobo co. :D
makakstromovy pred 12 rokmi
To je moj pes !:D
skradola pred 12 rokmi
A dnes s pivečka nič nebude :D