Práve bolo na tohtoročnom hernom veľtrhu E3-2014 v Los Angeles oznámené vydanie dlho očakávanej hry GTA V na Next-Gen konzoly (PS4 a Xbox One) a rovnako aj na PC! Približný termín vydania je jeseň 2014. Užite si Next-Gen trailer! Hudba: Dan Croll - From Nowhere (Baardsen Remix)

Grand Theft Auto V - 60 FPS oficiálny PC trailerAutor: drmanhattan87 454 videní

Grand theft auto IV ep - 3Autor: frostmine5 567 videní

Animované Grand Theft Auto IVAutor: kissboy10 849 videní

GTA V gameplay - 1. misiaAutor: gabash37 253 videní

Grand Theft Auto V - nový oficiálny trailerAutor: cargobull34 563 videní

Grand theft auto IV ep - 2Autor: frostmine3 568 videní
![Grand Theft Auto V Trailer #2 [HD]](http://fs5.mojevideo.sk/imgs/95032.jpg)
Grand Theft Auto V Trailer #2 [HD]Autor: xerosk24 778 videní

Grand Theft Auto IVAutor: brekeke20 470 videní

Grand theft auto IV ep - 1Autor: frostmine5 934 videní

Staň sa režisérom v hre GTA VAutor: l3bron35 309 videní

Grand theft auto IV ep - 4Autor: frostmine4 682 videní

GTA 5 Triky 1Autor: kifflom8 907 videní

Grand Theft Auto 4 (Paródia)Autor: piko1327 071 videní
dzukel pred 9 rokmi a 6 m
gameaply.com
divas pred 9 rokmi a 9 m
Mohli by vyrobiť aj dabing alebo aspoň titulky, potom to plánujem hrať.
solar pred 10 rokmi a 4 m
vyborna hra
turtlik22 pred 10 rokmi a 6 m
0.20 v pozadi je Yeti :D
prielomek123 pred 11 rokmi a 2 m
Uz vyslo konecne aj na PC
lukas7311 pred 11 rokmi a 4 m
Dakujeme Vám všetkým PS4 a Xbox hráčom že sme si mohli my PC-čkáry zahrať beta verziu GTA IV a teraz konečne pride full verzia na PC :P :D
norman157 pred 11 rokmi a 5 m
Lenže stojí 60+eur
norman157 pred 11 rokmi a 5 m
už vyšlo JOO
yzss pred 12 rokmi
tusim na aktualitach som cital, ze GTA V pre PC bude mat priblizne porovnatelnu grafiku ako na XboxOne a PS4. to je nejaka pic.ivna nee? sak dobre nakonfigurovany PC ma lepsi vykon a grafiku nez nejaka konzola ci, ci?
pekloqq pred 12 rokmi
škoda že som to už dvakrát prešiel :D
elementar pred 12 rokmi
ten kamion nezastal na stopke taku brutalnu hru hrat nebudem
joli pred 12 rokmi
Teraz si všetci warezaci začali mastit ciciny
showmustgoon pred 12 rokmi
Mňa osobne tá hra celkom sklamala, očakával som od toho viac. Nie že by to bolo zlé, ale podla toho ako to bolo ospevované a celkovo mi to príde že sa tam dá ešte menej vecí robiť ako v San Andreas. Graficky je to určite o dosť pokročilejšie aj dej nieje zlý ale inak to nieje taká paráda. Ale možno je to len môj názor a hlavne aj v tom že volný dej, klasické zle robenie čo asi väčšina ľudí si skúsila je obmedzená. Ale tak sto ľudí sto chutí. Čakal som viac.
janigis1121 pred 12 rokmi
parada
domisvk pred 12 rokmi
song ? :)
plecko18 pred 12 rokmi
uz si ho moze strcit do r1c1..
fugas20 pred 12 rokmi
Co z toho ked moj PC to asi neutiahne
Mam pentium Dual-core 2.6GHz
4GB RAM
Nvidia Geforce 9600GT
Ani sekat to nebude vsak
kaamilo pred 12 rokmi
vobec ma to nelaka.....
ysidd pred 12 rokmi
Uz maju zarobene na konzolach :D na pc aj tak nikto origos nebude kupovat :D
hassansatana pred 12 rokmi
mne len to video sekalo :D