Oskarové vystúpenie trénera v amatérskej nemeckej lige v zápase medzi Haibach a Kehl.

Červená karta za simulovanie!Autor: zaslovensko45 776 videní

SimulovanieAutor: sedliackyrozum5 054 videní

Key & Peele - SimulovanieAutor: hurley28 994 videní

Typická žltá kartaAutor: oliverko555518 822 videní

Najlepší futbalový herec roka!Autor: l3bron34 178 videní

Tréner udrel hráča i rozhodcuAutor: demonoid29 872 videní

Top 10 nasraných trénerovAutor: nesnivas78 097 videní

Simulant Rossi ?Autor: titi4417 687 videní

TrénerAutor: tozobor5 561 videní

Kráľ futbalových simulantovAutor: kn1gu448 185 videní

Simulovanie FC BracelonyAutor: letec7 222 videní

Simulant Pepe?Autor: mischino1934 876 videní

Bili sa hokejisti, rozhodca aj tréner (Kanada)Autor: pepo994138 797 videní
sosoo7 pred 8 rokmi a 11 m
musime uznat ze tie filmove tahy mu predsa len nejake ostali :D
pekloqq pred 12 rokmi
buzeranstskí šport
kwenes pred 12 rokmi
Zavolajte Dr.Housa ! :D
dar3xgaming pred 12 rokmi
ježiši , ako deti
comanch pred 12 rokmi
nechápem ten šport ako niekto môže behať za nafúknutou kožou
pedro727 pred 12 rokmi
a že po kom to tí hráči majú .-)
emgee pred 12 rokmi
bol by dobrý tréner Realu alebo Barci, prípadne ešte Bayern, tí tiež vedia svoje.
wtacok pred 12 rokmi
jak sa mu ten v cervenom drese vysmial :D ajajajaja
marabu pred 12 rokmi
Už je jasné, čo svojich zverencov učí a trénuje...
galileo26 pred 12 rokmi
nemci sa tu zlostia ako za druhej svetovej.. ešte furt ich to drží? :D :D
zajacid4 pred 12 rokmi
paralizovala ho tak maximalne porcia bratwurstiek s kari kecupom...
kaleja pred 12 rokmi
blie lyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy magor
dnbdubstepfany pred 12 rokmi
furt lepší herecký výkon jak herci z panelaku :D
27paso27 pred 12 rokmi
zastavil mu privod mozgu do krvi :D ale mal stastie este dva hmaty a uz by bol mrtvy :D
heligonkarisdt pred 12 rokmi
mne sa najviiaac ráta to že ako donho sotil a po chvíle rozmýšlania sa začal držať za krk ako keby trnie žral :D :D :D :D
anapolon524 pred 12 rokmi
To už z hráčov prešla aj na trénerov tá simulácia, odpadol som :D:D:D:D:D
killer88 pred 12 rokmi
moje kung fu je silnejšie ako tvoje kung fu
castro pred 12 rokmi
ten na konci v tom ruzovom nie je dedko z Geissenovcov ? :D
arcel pred 12 rokmi
Xena bojovnica...:d
killuminato pred 12 rokmi
Určite použil rusku systemu :D