Ukrajinskému vojakovi prišlo nevoľno počas príchodu ukrajinského prezidenta Petra Porošenka.

Hradná stráž 2Autor: tigrica41 391 videní

Ruský vojak na sebe vyskúša paralyzérAutor: suky44 786 videní

Od radosti takmer omdlelAutor: srdce31 453 videní

Keď dáš do toho všetko (v pití alkoholu),Autor: fantomas13 923 videní

Nulový zážitok z atrakcie (katapult)Autor: noone105 965 videní

Na "praku" dvakrát omdlelAutor: jigsaw44 511 videní

Vojak omdlel pred francúzskym prezidentom (Čad)Autor: kedzbe20 448 videní

Mladý budúci ocko to neustálAutor: fluffy35 682 videní

Vodič asi odpadol, keď mal platiť diaľničnéAutor: uschiglas4 248 videní

Alibaba chcel byť slávny sociálnych sieťach,Autor: lionko18 969 videní

Je to strašne vysoko! Nie je to vysoko!Autor: kaligula21 969 videní

Natočím si ťa, keď ti budú brať krv, dobre?Autor: godzilla14 837 videní

Meteorológ omdlel v lietadle počas živéhoAutor: andyrs131 049 videní
pupopupo pred 11 rokmi a 4 m
pre menej znalých: Tohto vojaka aj s celou jeho rotou poslal Porošenko (vlastným menom Waltzman) do bojových línií na Donbas.
somba pred 11 rokmi a 10 m
V posledom čase akosi všetkým slušným ľuďom príde pri ňom nevoľno.
inkognito22 pred 12 rokmi
stava sa
westwick pred 12 rokmi
Ale ten prezident aký ohľadúplný, že ho ihneď dvihol zo zeme ..
zajacid4 pred 12 rokmi
no jasne, opije sa z jeho dychu a ani ho to nemrzi :(
majk93 pred 12 rokmi
škoda že nehodil na prezidenta šabľu zaslúžil by si :D
mikimox pred 12 rokmi
Prezident? ani sa neobzrie? to je čo? špina charakter...(je to normálna ľudská vlastnosť) Pomôcť... a zvlášť keď tam ten vojak stál iba kvôli nemu....
navy41072 pred 12 rokmi
tomu proruskemu vojakovi nevyšlo :D
ottomahr pred 12 rokmi
asi byl nervozní:)
peknulilinky pred 12 rokmi
laska je laska
dopeproduction pred 12 rokmi
keby to nebolo z natáčania filmu.. bezne sa pouzivaju kamerove zeriavy na natocenie prichodu :))
toftik pred 12 rokmi
dáky gardista písal nadpis :D
sonic99 pred 12 rokmi
odpadol ako teenka ked vidi justina biebera :D
mrsoplik pred 12 rokmi
A ten idiot ani hlavou neotočil pochybujem že vôbec pohol očami tým smerom...
mino4991 pred 12 rokmi
prezident asi zabudol na rannu hygienu :D
rocker141 pred 12 rokmi
niekedy mam chut aby ten červeny koberec končil v plynovej komore a hlavne na SVK
galileo26 pred 12 rokmi
zas nejaké formality :D :D
rocker141 pred 12 rokmi
a čotak mu pomoct ty krwa prezidentska namyslena
stick87 pred 12 rokmi
pil si no pi-pil si pil si
robotko pred 12 rokmi
presne ako v pc hre mafia ked ste ho zastrelili nejakou zbranou :D