Mladý ruský policajt zaspal na prednáške a jeho kolegovia mu dali ten pravý budíček.

Policajná akadémiaAutor: sifo4448 868 videní

Pán imitátor!Autor: vsetkobsadene28 154 videní

Výcvik slovenskej polícieAutor: vsetkobsadene69 839 videní

Paradise PD - Policajná AkademiaAutor: mirotelli5 104 videní

Policajná brutalita 7Autor: matew9832 979 videní

Vstávaj, ide vlak! (Austrália)Autor: tanna22 655 videní

Policajná akadémia - Hightower (najlepšieAutor: t4jpan36 388 videní

Policajt vs.zadržanýAutor: whiskey46 426 videní

Svorka vlkov vs. policajtAutor: vabene87 809 videní

Roztancovaná policajná stanicaAutor: usiak21 752 videní

"Policajná brutalita"Autor: kaslemkarmu41 683 videní

Premotivovaný policajt ČRAutor: kirkis32 586 videní

Policajná autoritaAutor: mirko66623 187 videní
tykokos pred 7 rokmi a 5 m
nikomu z vás nedošlo že sú to hasiči :)
kojotvfr pred 7 rokmi a 10 m
Pozri drbo ako vedel hneď kde sú dvere!!
tykokos pred 8 rokmi a 10 m
To sú hasiči nie policajti :D
staropramen pred 12 rokmi
isiel pomahat a chranit...
vi85 pred 12 rokmi
jaaj :D nemozem ztoho :D pustil som si to asi 3x a stale viac a viac sa musim smiat :D
wallcorf pred 12 rokmi
Potom, ze su blbi, ked na prednaskach drichmu :D
seattle pred 12 rokmi
:-) Snad sa z toho nepototo.... :-)
ottomahr pred 12 rokmi
furt lepší než aby tě sprdl.:D...jen ale aby si to pak pamatoval:)
thev6 pred 12 rokmi
:D:D Rusko :D
555tomino pred 12 rokmi
Zo spánku takto vyletieť :D riaden kolotoč :D
makakstromovy pred 12 rokmi
:D :D
heligonkarisdt pred 12 rokmi
ale v pohotovosti bol :D :D
ericek13794 pred 12 rokmi
to je tak ked volakto je a party dorana a a na druhy den ide do skoly :D
challenger370 pred 12 rokmi
trapas :D
antik1986 pred 12 rokmi
Ibaze to je hasic nie policajt a nejaky zebrak to tak naschval napisal aby si zas vsetci mohli robit z policajtov srandu to video je aj na inej stranke s pravdivym popisom nie je to po prvy raz na tejto stranke kde je popis videa zavadzajuci
shadowself pred 12 rokmi
No čo, reagoval rýchlo a pohotovo. :D
panther pred 12 rokmi
ale jaký ostal zahanbený pri dverách :D
iskernik pred 12 rokmi
náhle si spomenul že nevypol šporák
homtank pred 12 rokmi
ja som tak raz zaspal na prijimacej prednaske do Sony,ked som mal 19.. strasna nuda :D
fireace pred 12 rokmi
tak to je mazec:D:D:D