Stačí len zapnúť klímu a z auta sa stane mraznička. Chlapík si od svojej priateľky požičal auto a po zapnutí klimatizácie sa nestíhal čudovať. Z fukárov totižto začalo snežiť.

Aha, čo dokáže moja klíma?Autor: avokado44 089 videní

Mig29 Air To AirAutor: festernz3 581 videní

Sneží! Poďme sa hrať von!Autor: janci103126 858 videní

Keď zaj*be basy, ľuďom sa trasú vlasy!Autor: kalatrava9 389 videní

RIAT 2015Autor: cayenneturbos4 984 videní

Korean AirAutor: duen9693 614 videní

Keď je hlava rodiny idiot (Rusko)Autor: tomino140 796 videní

Air Fest Očová 2008Autor: tomililinko10 316 videní

Keď zabudneš v lete v aute sprejAutor: rudy11126 151 videní

Queen v auteAutor: lokes30 884 videní

Keď v aute buchne sprej proti medveďomAutor: tanna29 706 videní

Korean Air v Prahe.Autor: duen9692 425 videní

Keď si v aute zabudnete kľúče!Autor: svet47 750 videní
felini pred 12 rokmi
Tomu hovorim klima!
tokynko pred 12 rokmi
co je to ake auto ? :D
dee99 pred 12 rokmi
čo by som ja za to dal minulý rok keď mi počas tropických horúčav nešli otvoriť okná :D (blbá elektronika!! ) :D
wallcorf pred 12 rokmi
Kvalitna klima :)
ottomahr pred 12 rokmi
pěkné hukot:D asi při výměně emulze či co v tem je tak přilil náků specialitku:)
terran9333 pred 12 rokmi
No po dnešnej ceste by som to vo svojom aute bez klímy prijal :D
anchenik pred 12 rokmi
V tom aute bolo viac snehu ako tento rok na slovensku :X
soltec pred 12 rokmi
a co cakal konvalinky? :D
gogo585 pred 12 rokmi
vonku +39 a on v aute v zimnom kabáte a baranici :D
pato777 pred 12 rokmi
dnes by mi to bodlo:)
peter990 pred 12 rokmi
Pomsta za to že jej dal múku do fénu? :D
bublajda pred 12 rokmi
skor by som povedal ze mu tam fukal bordel a ne sneh... :D
pizvizdik pred 12 rokmi
ved coze, ucinna klima.. :D
roadrunner64 pred 12 rokmi
dobrá reklama na klimatizáciu
skaryn pred 12 rokmi
asi tolko ho bolo túto zimu...
ericek13794 pred 12 rokmi
ked ma rozsipane kurenie :D
formanis pred 12 rokmi
uz ked nebola za, zapnuta bolo vidiet hmlu takze vonku asi bolo 60 stupnov
jozef123456789 pred 12 rokmi
ked som precial ten nazov videa myslel som ze tu bude koks
izybot pred 12 rokmi
To tá klíma ochladzuje vzduch pod bod mrazu ? :D
pesimista pred 12 rokmi
Podľa mňa bordel z kurenia a nie sneh.