Účastníkov českej reality šou "Prostřeno" potrápil neznámy dezert "Chése Kake" aka. "čísky dort", alebo aj anglicky Cheese cake.

A little bottle of water (výslovnosť)Autor: furikar138 809 videní

Mladá Francúzka sa učí správnu anglickúAutor: godzilla14 520 videní

Lekcia „angličtiny“Autor: daario7 133 videní

Dezert vám naservírujú rovno na obrusAutor: esterina22 411 videní

Africké deti sa učia po anglickyAutor: hlavotis25 812 videní

Púštny kvet (dezert)Autor: vincentvega44 790 videní

Škót si zahral hru, ktorá sleduje správnuAutor: stonebull6 250 videní

Ruština, horúci zemiak a učiteľkaAutor: monssi8 564 videní

Philippines!Autor: yannik23 382 videní

Zaujímavá hodina AngličtinyAutor: jozo20122 745 videní

Zopakuj 10x Mohamed (zblbla mu angličtinu)Autor: pejoke25 775 videní

Číňan dáva lekciu americkej angličtinyAutor: kobrick18 810 videní

Angličtina ministra Autor: dobson359 854 videní
metladanco pred 11 rokmi a 11 m
čísky dort...ja umreeem :D :D...no mohla toto povedať? :D
mirec666 pred 12 rokmi
ší sake :D :D :D
ottomahr pred 12 rokmi
...neznám a jak to tu vidím co tam tak su rád,že bednu-tv nemám.
godless pred 12 rokmi
kam smeruju tieto degenerovane televizie ked vysielaju taketo koniny, a ani nehovorim o ludoch co to pravidelne pozeraju...
matiseq pred 12 rokmi
hellou... justin timbrlejou :D :D :D
kosho17 pred 12 rokmi
Mohli im dat chutny anglicky dezert Spotted Dick a slovnik do ruky ;)
mrakoplas444 pred 12 rokmi
to je taka magorina ze az... co je na tom, ze niekto nevie co to je ten čís kejk ? Ja tiez neviem a nijak ma to netrapi - ved kolko je veci na svete co ludia nevedia alebo o nich nemaju vedomosti... Napr. z mojho pohladu tiez mozem povedat, ze 98 percent ludi nevie, ze nemusi si na beznu pracu na pc kupovat Windows alebo ho piratit, ale vystaci si z legalne stiahnutym linuxom ktory je zadarmo ? A co teraz - su vsetci ti ludia blby, a mam sa z nich smiat ? logika ako ked sa male deti hadaju o hovienko tvl...
djnigelc pred 12 rokmi
cheese cake => soft cheese cake => tvarohovy dort
altermann pred 12 rokmi
ma zje**lo zo stoličky, keď som to počul.. :) Tie sú tupé ako torpéda.
pato777 pred 12 rokmi
už dost šefe:)
argus pred 12 rokmi
no jak na to pozerám, tak každá asi mala iný dezert :D
nessundorma666 pred 12 rokmi
toto je dokaz toho, ze na slovensku VSETCI vedia perfektne po anglicky :D
normalsvk pred 12 rokmi
kuku keke :D
metuss pred 12 rokmi
0:14 [šize chache] mozno myslela s tou jej anglictinou- size cache. :D
pantherito pred 12 rokmi
šísake :D :D toto nié
ando1997 pred 12 rokmi
daj si bánan a šicko v poradku :D
pisiak pred 12 rokmi
to bola nejaká spešl časť...vyzerali že nevedia čo znamená štrúdľa...:D
djaroextreme pred 12 rokmi
Nájdu sa dobrý ľudia ktorý dajú + aby som nemal tak nízku karmu? :) (mimochodom mám ju nízku kvôli tomu že som robil mnoho pravopisných chýb ale snažím sa to napraviť) ďakujem:)
makakus pred 12 rokmi
Dezert ší saké :D
pawliee pred 12 rokmi
už sú jak ten róm :D sufurki