V Rusku je každá pamiatka "v pohotovosti". Či strieľa hádam neskúšali.

Keď naštartuje KUNDOLAP na diaľkuAutor: wlkodlacik19 704 videní

VW Passat TDI vs. Mazda 6 benzín (štartovanieAutor: rudy11153 742 videní

Štartovanie motokáryAutor: duri0818 737 videní

Štartovanie helikoptéry.Autor: jozef00713 106 videní

Štartovanie autaAutor: excellent36 962 videní

LanzbuldogAutor: drobec10004 783 videní

Pamiatka zosnulýchAutor: juro9411 721 videní

Pamiatka zosnulým futbalistomAutor: petyo9111 364 videní

Medzičasom v meste Ržev (Rusko)Autor: extio1 286 videní

Štartovanie po indickyAutor: almano18 797 videní

Ako to funguje v tankuAutor: karolko57 264 videní

Pamiatka jazdcom F1Autor: schw33k47 437 videní

BABETTA wrcAutor: jingsaw185 983 videní
primanakup pred 10 rokmi a 6 m
iosif stalin 8
matoz pred 11 rokmi a 6 m
Nie som nejaký odborník na tanky ale normálne takýto zvuk tento tank nerobí, počuť že mu vynechávajú valce stál tam asi dosť dlho.
lieskovec1 pred 11 rokmi a 11 m
Ja umrem to je zvuk lepši než Gót
liliband6920 pred 12 rokmi
IS-3?
marabu pred 12 rokmi
Nikdy som ho na živo nevidel:)
ottomahr pred 12 rokmi
pěkné kousek iosip stalin 3.
dadynko pred 12 rokmi
Dufam ze to Rusi startovali len kvoli tomu ze chceli namalovat podstavec :D.
milezeme pred 12 rokmi
Hrám Wot ale tam ten tank má uplne iný zvuk.
terran9333 pred 12 rokmi
Škoda, že tie tanky v BB mali za povinosť vojaci zadrieť keď v 60. rokoch stavali múzeum SNP.
powermax1 pred 12 rokmi
rusofili a wotkari mate priestor :D
maranello pred 12 rokmi
takto nejak startuje aj nas jediny funkcny mig 29 hahaha
bacigala6 pred 12 rokmi
no smoke no fun :D
patriot93 pred 12 rokmi
Prave šli na emisnu kontrolu a verím tomu že bez problemov prešli
dux pred 12 rokmi
Like ked mas IS-3 v garaži :D
makro pred 12 rokmi
Podla mna je tam na to aby robil dimovu clonu.
akal pred 12 rokmi
mám taký pocit že tieto tanky sa štartujú stlačeným vzuduchom
vojak pred 12 rokmi
To hádam žerie WD-čko, riedidlo, letecký benzín a plyn dokopy :D
simson51 pred 12 rokmi
Kde sú W.o.T-kári? Povedzte mi o tom niečo viac... :D
cobhc pred 12 rokmi
stary elektromotor s dymovou clonou :D
skarter pred 12 rokmi
1,9 T en D ym i gnoruj :D