Prianie Dušanka Gogu hokejovému tímu LA Kings a hlavne Mariánovi Gáboríkovi.

Dušan Goga - prianie SaganoviAutor: kosicka106 015 videní

Dušan Goga Best ofAutor: kudiny15 360 videní

Komik Dušan Goga - Fika Fika fu fu fuAutor: hessojasterak84 607 videní

Marián Gáborík - Slovenský hrdinaAutor: mkmedia4 770 videní

Dušanko Goga a jeho "omša"Autor: vratohudak4389 972 videní

Vymáhač DušankoAutor: debute14 933 videní

Dušan Goga - nahrávka pre Česko Slovensko máAutor: puma1994499 013 videní

Marián Gáborík vs. Pavol DemitraAutor: mike181025 888 videní

Dušan Goga - Borussia MönchengladbachAutor: puma1994435 698 videní

Dušan GogaAutor: chamberlainswing13 089 videní

Dušan Goga fandí Dominike CibulkovejAutor: puma1994486 284 videní

Duško Goga "multitalent"Autor: dur152 221 videní

Marián Gáborík tribute 2015Autor: hosstheboss3 941 videní
zer0 pred 5 rokmi a 11 m
0:41 skrč chrbát ...
werwolf pred 8 rokmi a 3 m
neviete kde takého zoženiem? chcel by som takého do predzáhradky :D
kenderica pred 8 rokmi a 9 m
kamarat
lacike155 pred 9 rokmi a 8 m
to ma nocnu koselu ci co ? :D
misko777 pred 9 rokmi a 8 m
dementny cigan pol metrovy :D ale ked ho to robim stastnym tak preco nie
latrina pred 12 rokmi
3000 Hladných, Smadných Cigáňov toto je Stvoriteĺov Omyl !!!! :D
zarix pred 12 rokmi
Zoberme čierneho retarda a máme atrakciu pre ľudí ....
bossjunior pred 12 rokmi
Asi ho ukradnem...
matus955 pred 12 rokmi
už je to trápne ...mimochodom neviem či je to iba môj dojem ale džuki papája mi príde ako keby bol na rovnakej mentálnej vĺnovej dĺžke ako dušan..
strasidlobubaq pred 12 rokmi
to je otec Davida :D
marabu pred 12 rokmi
Nevidím autorovi do hlavy, tak sa radšej zdržím súdov, ale ten človiečik vypadá, že sa baví...
mnafko47 pred 12 rokmi
Neviem čo toto kritizujete....šak dušan od kedy je s Matušom asi viac zažil za ten čas ako polka z vás za cely život ...je šťastný..vkuse niečo nove zažije...a to či ma matuiš peniaze z toho alebo nie to je uplnme jendo ....šak robi len to čo ROzboril v modrom z neba....
kritikmojevideo pred 12 rokmi
pravý hokejista, bradu má a vybité zuby tiež
shadowself pred 12 rokmi
Matúško keď ťa to tak baví tak ti drbnem po papuli aby si bol na tom rovnako a budem ťa točiť. Už sa znormalizuj do pi*e.
salobrano pred 12 rokmi
plod súrodeneckej lásky
areva pred 12 rokmi
dres jak sukna :D
pekloqq pred 12 rokmi
cigánsky incest
michaello pred 12 rokmi
Myslim si, ze mu je lepsie, akokeby mal sediet doma alebo niekde v ustave zit stale tym istym stereotypom... Takto si aspon svet uzije pre neho je to nieco krasne... Ma male IQ a preto nevnima zivot tak ako my...Nejde mu o peniaze... jemu staci, ze sa naje, vypije,ma kde byvat a ze ho ludia maju radi....Prenho je to nevycislitelna hodnota to co preziva... A to, ze ten papajo berie za neho peniaze, to mu nevycitam...Pretoze splnil jednemu cloveku sen a zmenil mu zivot.
micenzo pred 12 rokmi
Maly zaostaly nedorobok a ten co si ho koňuje tak cisty vychodnarsky degener.
darro pred 12 rokmi
Ja myslim ze on by to nerobil keby nechcel... to je rozdiel, tento typek je asi jeden z mala ciganov co ked vidim nemam hned tendenciu hladat zlo... zamyslite sa nad tym, on je ,,slavny,, sam pre seba, nevidite ho v telke lebo nieco ukradol, ale preto ze bavi SR svojim podivnym vyzorom a ta jeho rec to proste aj mna rozosmeje aj ked odsudzujem toho co si na tom robi reklamu a popularitu... ale tie jeho tanecky a pozvanky do klubov co tam stvara proste fakt pobavi... ale mali by mu aspon za to pekne platit co kazdy vie ze sa urcite nedeje...