Pre moju lasku jedinu

zobraziť viac ↓
matusbikar 4 918 videní

Laska moja jedina mam ju rad a dakujem jej za vsetko . Ach milujem ju lebo mi padla do oka

  • Kvalita:
  • Zverejnené: 7.6.2014 12:06
  • Páči sa: 4% (24 hlasov)
  • Obľúbené: 1
  • Komentárov: 20
  • Dľžka: 3:26
  • Kategória: ľudia
  • Tagy: laska, milujem ju a stale budem je to moja jedina laska . uz nechcem inu
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (20)
zobraziť viac ↓
  • panko1234 pred 5 rokmi a 6 m
    dala mu dzignut za 5 dni a chlapec je z toho v pichi :D

  • darkwolf666 pred 8 rokmi a 1 m
    A ste ešte spolu? I keď pri slove ani dať any....

  • lusir pred 12 rokmi
    hmmmm fotomontáž s nie prílíš vycentrovaným textom, cítim sa ako v roku 2003 :D

  • mojevideogn pred 12 rokmi
    0:56 Gaborka 3:12 Sarinka .. tak si vyber

  • skratchy pred 12 rokmi
    ta gramatika... any , stasny, vjes, stebou...

  • makeme pred 12 rokmi
    Citujem Toto video pari tebe za to čo premna robíš ... čo mohla pre teba spravíť za tých neskutočných 5 dni ?

  • nikiknot pred 12 rokmi
    juuuuuj tolko gramatickych chyb :D

  • stevoskrucany pred 12 rokmi
    tak tá ti ho musela minimálne vyblafnúť, keď si urobil takéto trápne video po pár dňoch čo ste spolu :D

  • noncez pred 12 rokmi
    ach milujem ju lebo mi padla do oka :D temeraf si zabil :D neze z neho nekedy vypadne! neotvaraj oko ! :D

  • slaviapraha pred 12 rokmi
    nekonečná láska po 5ti dnech :D hej more si zabil :D

  • brido14 pred 12 rokmi
    tito nebudú z osady co?

  • scorpio99 pred 12 rokmi
    More to je uplne nová uroveň trápnosti...a ak vidím dátum 2.6.2014 tak začínam tiež rozmýšľat nad tvojím duševným stavom laska je super vec ale chvíľkové pobláznenie je niečo úpne iné

  • tino1993 pred 12 rokmi
    dobre som precital ten datum ze 2.6.2014 sa dali dokopy ?? :D sak ste spolu 5 dni a jaki zalaskovani :D

  • b0mber pred 12 rokmi
    Je to j3bnuté, úbohé, chabé a slabé ...

  • hencik pred 12 rokmi
    jes :D gipsy chave :D :D :D kurva :D :D už keď cigani toto robia tak to je moc :D

  • homtank pred 12 rokmi
    OMG,to je aj sra*ka.