Keď v Albánsku vlastníte mercedes ste jednoducho "bohatý". Jedine auto značky Mercedes si udrží v Albánsku stálu cenu. Často sa stáva, že na vytúžené auto šetrí celá rodina niekoľko rokov.

Odťahovka LVL AlbánskoAutor: kaligula28 524 videní

Svadobný voz potlapkal príliš silnoAutor: bbkraj1 753 videní

Prevetral svoj upravený Mercedes W140Autor: hlavotis39 242 videní

Mercedes GAutor: lstano7707 091 videní

Mercedes G offroadAutor: jeepwrangler10 862 videní

TOP GEAR - test pre Albánsku mafiuAutor: zonemzo16 461 videní

Štáty Zeme : AlbánskoAutor: benyxxxxx4 656 videní

SorosovciAutor: styko1438 videní

Mercedes vs. Mazda (nehoda)Autor: tristan319 037 videní

Mercedes - Benz E - GuardAutor: mirko926 753 videní

Mercedes E - trieda :)Autor: richbitch4 787 videní

Mercedes G 400 V8Autor: lstano7704 675 videní

Nový Mercedes S-Class Coupé konceptAutor: muerte53 771 videní
teza pred 12 rokmi
Neviem kde si nato prišiel, že na take auto robi celá rodina niekolko rokov.. ja som v Albansku bol mam tam známich a oni si mercedes kupia za 20tinu kupnej ceny toho auta ak by ho naozaj chceli . Je to sice lopka ale policia to tam nerieši. To ešte ked prídeš do macedonska a budu sa ti tam po ceste prehnať bentley, phantom, W12 na jednej ulici tak si povieš, že kurňa kolko zarabaju ale aj to su lopky. Ako sa hovorí milí nemci, švajčiary prídite do macedonska albanska Vaše autá sú už tu :-)
kritikmojevideo pred 12 rokmi
0:28... päť čeho? keho? čemu? 0:30 a deväť?
cazzomagro pred 12 rokmi
mercedes
cobra99 pred 12 rokmi
mercedes mercedes mercedes melón mercedes mercedes paprika mercedes mercedes mercedes
cibo226 pred 12 rokmi
by este len videli keby tam nabehnem s feldou :D
tomilee pred 12 rokmi
sest sedem osem mercedes a čakal som kedy povie Deveť :D :D :D
powermax1 pred 12 rokmi
o tom sa zmienili aj v top geare ked boli v albansku, urcite nebude vacsina kradnuta zo zapadnej europy, kdezeee :D
kawasakininja pred 12 rokmi
Biely mercedes bars... :D :D
capoeirista pred 12 rokmi
Keď som bol v Bosne a Hercegovine tak som myslel že oni ten mercedes fasujú :D
skradola pred 12 rokmi
mercedes, mercedes, mercedes, bicykel :D :D
caliber9 pred 12 rokmi
cakal som zaber na volant a znak mercedes :D
scorpio99 pred 12 rokmi
to je ako na vrakovisku meďakov
aperitivo pred 12 rokmi
Autickari otazka na vas : Je podla vas MAZDA 3 dobre a spolahlive auto ? oplati sa za 3500e 2005 rocnik ?
pista3000 pred 12 rokmi
Neviete ake auta sa kradnu najviac v Albansku ? :D
sifo44 pred 12 rokmi
Len nešahaj mi na mercedes ... Peter Nagy ... :D
darcaorganov pred 12 rokmi
v albánsku je 80% zo všetkých áut práve značka mercedes ;)
brunos pred 12 rokmi
T je ako kedysi u nás, škoda škoda škoda škoda sem tam lada
vycanismajoris pred 12 rokmi
bycikel znacky mercedes
ekin11 pred 12 rokmi
raz som videl dokument,myslim ze to bolo prave o albansku. nech je auto aj po desiatom majitelovi,ked je to mercedez tak ludia to tam proste kupuju,len aby mali tu znacku
olovo pred 12 rokmi
asi na to urobím parodiu :D