Podobných bláznov mám rád, konkrétne tento je z Čeljabinska (Rusko).

Zelená alebo červená? (Poľsko)Autor: bazmegistan52 242 videní

A zrazu bola červená! (Rusko)Autor: naceste29 901 videní

Keď dlho svieti červená (Rusko)Autor: hlavotis39 921 videní

Jazda na červenúAutor: kozarohata31 840 videní

Pozri ho aký :_:_:!Autor: somtolenja4 461 videní

Na červenú sa chodí dobreAutor: spikespiegel19 016 videní

Neúspešná policajná naháňačka (Rusko)Autor: uschiglas5 877 videní

Výčitky svedomiaAutor: tier1voodoo27 202 videní

Makaj, lebo ti prejdem po päte! (Rusko)Autor: godzilla26 257 videní

Ruský semaforAutor: muerte28 672 videní

Tradičná ruská kultúraAutor: angerfistt1 276 videní

Opitý vodič za volantomAutor: mladyjunak9 298 videní

Červená vs. zelenáAutor: dinero11 384 videní
motovidlo pred 11 rokmi a 10 m
:D
alina22 pred 12 rokmi
mať také auto tiež tancujem
shadowself pred 12 rokmi
Treba sebe vypic a žic! :D
xswert pred 12 rokmi
? a to robíme normálne ked sme v aute a prepína nám..:D
skradola pred 12 rokmi
Asi už dlhšiu dobu šoféroval :)
godless pred 12 rokmi
nejde mi nepochvalit sa s dnesnym zazitkom, chlapik ma rano predbieha v obci a z prvej odbocky nanho vybehne policajt a hned ho vytahuje z auta, zrejme to mal mastne hned z rana, tymto sa chcem podakovat a pozdravit chalana s Topolcanskymi znackami, sprijemnil si mi den :D
martinko90 pred 12 rokmi
asi mu preplo keď tam spadol ten meteorit :D
danpaul pred 12 rokmi
Sa asi tesil, ze bol na semafore ako prvy :)
mlokvlado pred 12 rokmi
tie farebné svetlá na semafore ho asi natoľko zaskočili, že z toho chudák dostal epileptický záchvat
skaryn pred 12 rokmi
dostal sms od ženskej že to dostala...:)
hotwheelsing pred 12 rokmi
asi sa bál že tam znovu padne meteorit tak sa ho týmto sposobom snažil odvolať :D
mrpric3 pred 12 rokmi
narafali sme :D
pista3000 pred 12 rokmi
http://www.lokaltv.sk/trampoty-pana-menezerisa-nafullovana-story/619/41 od 18:00 min umrel som :D
pokki pred 12 rokmi
no čouž prehral stávku, poznám ten pocit :D
zipoo11 pred 12 rokmi
Noa ? :D preco nazatancovat ked dobra bavi ? :D
fokulis pred 12 rokmi
asi prehral stávku :D
toysoldier pred 12 rokmi
Dal sebe banan a ? Všicko v poradku.
lieskovec1 pred 12 rokmi
bomba :)
corcor pred 12 rokmi
popretahoval kosti po dlhej ceste :D
strasidlobubaq pred 12 rokmi
ten si tiez musel dat daku dobrotu :D