Uplakaný párok značky Slim Jim sa od toľkého žiaľu až zlomil.

Psík chce párokAutor: pixko45 014 videní

Kto sa smeje naposledy, ten...Autor: mudrlant9877 713 videní

Ako sa to robí - Hot dogAutor: kikloop36 137 videní

Tak tento smiech ťa zaj*be!Autor: predstojnica49 717 videní

Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepšieAutor: patkooooo4 322 videní

KlobáskaAutor: suky71 821 videní

Veď to je autoalarm!Autor: zork17 870 videní

Dievčatko dostalo záchvat smiechuAutor: kalimero2111 016 videní

Muselo sa mu snívať niečo veľmi vtipnéAutor: paruman46 079 videní

Keď chceš niekoho rozosmiať, pusti mu totoAutor: extio16 950 videní

Utieranie obrazovkyAutor: matouc16 529 videní

Vytlačil párokAutor: katka74 190 videní

Dievčina má rada dlhé klobásyAutor: kalatrava29 149 videní
chadessan pred 10 rokmi a 5 m
tak trápne až je to smiešne :-)
emaerteien pred 12 rokmi
a ďalších 12 sekúnd môjho života je nenávratne preč :/
rogan10 pred 12 rokmi
o com ??????????????????????
kosheen pred 12 rokmi
aha no... hm
aweewa33 pred 12 rokmi
ten parok vyzera akoby bol desat krat prežuty a predavany po dvojmesacnej dobe spotreby...asi preto place
6denissined9 pred 12 rokmi
Amíci sú zdegenerovaný tupý národ
12error pred 12 rokmi
povedzte mi akú inteligenciu musí mať človek aby sa mu toto video páčilo???ved to musí byť polointeligent...
marekscorpio pred 12 rokmi
tento párok obetoval svoje sukromie ... a ešte niečo ma napadlo : Tento párok je smutný napísal sam živoot
fireace pred 12 rokmi
puberta někoho nikdy neopustí:D:D:D
saro93 pred 12 rokmi
niekto sa musel poriadne nudiť:D
stevoskrucany pred 12 rokmi
aj môj párok je smutný, lebo dlho nebol na výlet v jaskyni :D
strasidlobubaq pred 12 rokmi
neviem co si dal ale muselo to byt silne . chem toho aspon kilo :D
easylambda pred 12 rokmi
zmotávačka toto :D
sebastiaan pred 12 rokmi
Títo triezvi neboli asi :D
fossee pred 12 rokmi
myslim že ako video uplna konina.. ale aspoň že to spolucestujúcich pobavilo :D
t0m4s pred 12 rokmi
neviem preco ale smejem sa :D
lacike155 pred 12 rokmi
na zasmiatie stacilo :D
plazma pred 12 rokmi
:D ten parok dobre hnusne vyzera ...to co tam zeru ? :D a ze my mame nekvalitne potraviny
dargis pred 12 rokmi
Toto sem dá už len čo má iq konika
puma19944 pred 12 rokmi
parok v obale :D?