Metla opretá o stenu, ktorá má zaistiť rebrík proti posunutiu nie je zrovna najšťastnejším riešením. Ďalšia nominácia na Darwin Awards.

Bezpečnosť pri práci "prvoradá"Autor: bozp8 300 videní

Utekajme, už padá!Autor: prcmucha39 465 videní

Trik s tesárskym kladivomAutor: moriak59 944 videní

Poď sem, budeš mi istiť rebrík! (BOZP LVLAutor: kalatrava11 446 videní

Rebrík podal výpoveďAutor: kaligula44 205 videní

Stavebná mechanizácia novej generácieAutor: peklo2231 861 videní

Do psej prdele, to čo som zas vyfasoval zaAutor: shitmaster16 031 videní

Dúfam, že ten kanál zabetónujete pekne!Autor: prcmucha18 485 videní

Postavíme lešenie a na to lešenie ešte dámeAutor: loktibrada18 043 videní

Bezpečnosť pri práciAutor: somarik0usaty15 335 videní

To som sa do akej pracovnej skupiny dostal? Autor: uhorkac15 703 videní

Dbal na bezpečnosť, aj tak spadol na hlavu!Autor: hosentroger3 484 videní

A je pokosené!Autor: kalimero24 121 videní
fotocykl pred 12 rokmi
BOZP na 136%
herak pred 12 rokmi
kým vytrime tak šicko v poriadku
patica pred 12 rokmi
a video ako na to niekto lezie nič ? :D
aweewa33 pred 12 rokmi
ten jazyk na tom najlepsi
elfenomeno pred 12 rokmi
kopačka na prsa za tú žuvačku, neznášam, keď niekto nevie ani žrať/žuť normálne...
emaerteien pred 12 rokmi
ale tú žuvačku si mohol odpustiť :D
corcor pred 12 rokmi
skor by som vyzdvihol RYCHLU SCHOPNOST IMPROVIZOVAT ako to ze je dakto zrely na Darwin Awards :D
strasidlobubaq pred 12 rokmi
lacne riesenie ked nemate na material , zaplatenie murara a treba vam schody :D :D
djvega pred 12 rokmi
:D sprosty mozes byt ako chces, ale pomoct si musis vediet...
dafter pred 12 rokmi
niekedy nemas inu moznost ako si len sam nieco zostrojit... neviem preco by som sa mal na tomto nejak udivovat ucel to plni a to je dolezite...keby si videl ako mi behame po stavbach tak by som mal uz aj niekoko ako hovoris nominacii na darwin awards.... ale robota sa musi spravit a zakaznika nezaujima ako ju spravis...
michaello pred 12 rokmi
zvachce tu zuvacku jak svina...
riesenie pred 12 rokmi
geniuš polski - inžinieri :D
ottomahr pred 12 rokmi
jejich vzor sů rusové a jejich olympiáda v soči jako přechod pro chodce na trávníku nabo ustřední topení namontovaný 3 metry o země:D
19891989 pred 12 rokmi
geniuz polsky inzinieri....:D :D :D
7marcellko7 pred 12 rokmi
trust me i´m an engineer ;) :D
albhert pred 12 rokmi
to ,,hm,, v 0:15 :D :D
plazma pred 12 rokmi
ten čo žvliacha :D
erwee1205 pred 12 rokmi
žiadna nominácia na Darwin Awards...nikto neprišiel o život a ani nezostal neplodný...blbosti v popise a to nechutné mľaskanie na grc...
veronka5689 pred 12 rokmi
bléé ako mlaská ...
edo991 pred 12 rokmi
robia? robia! nech je spoko :D