Nefalšovaná radosť boxerov, ktoré sa vyšantili na zakrytom bazéne.

Behanie po zakrytom bazéneAutor: matus4737 876 videní

Šantenie v bazéneAutor: anerin37 595 videní

Tento pes by mohol byť aj potápačAutor: esterina14 820 videní

Ja plávať nebudem a basta!Autor: uhorkac46 326 videní

Ten pes sa utopil v tom bazéne?Autor: buchnad6 442 videní

Čas na relax v bazéneAutor: avokado37 089 videní

Keď si myslíš, že si si bazén dal postaviťAutor: scaramanga12 653 videní

S vydrou v bazéneAutor: vincentvega21 529 videní

Je čas vyčistiť bazénAutor: kalatrava7 256 videní

Tlsťoch v bazéneAutor: tigrica47 544 videní

Šantenie s veľrybouAutor: janulqa67 425 videní

Ja domov ešte nejdem, chcem ešte plávať!Autor: deflo22 224 videní

Ako sa budia psyAutor: usiak7 743 videní
jankatt pred 11 rokmi a 4 m
bazen? skor mensie kupalicko :)
macinka pred 12 rokmi a 1 m
to by bavilo aj mňa :D
vojak pred 12 rokmi a 1 m
srandovný pesovia
skoropolnoc pred 12 rokmi a 1 m
mali by tam rozotrieť mydlo. vtedy by to bola sranda :P
janicko1235 pred 12 rokmi a 1 m
Len nech sa napiju chlorovej vody ale nech sa majitelia nečuduje prečo kikirikaju
999matrix pred 12 rokmi a 1 m
najlepší peso je smaženy na paprike
joker211 pred 12 rokmi a 1 m
dva pesa chodza po vodze
pentagana pred 12 rokmi a 1 m
aj ja by som šla hneď----vyzera to skvelo
josiu pred 12 rokmi a 1 m
btw, najtrapnejšia je anketa
pawliee pred 12 rokmi a 1 m
Roztomilí sú ale z duše nenávidím ten zvuk :D ako napríklad keď utriete mokrý igelitový obrus
ericcteuzo pred 12 rokmi a 1 m
to mi príde ako direct X 9 , to špliechanie vody kolo labiek :D
papaad pred 12 rokmi a 1 m
zastrelit okamzite :D
policka666 pred 12 rokmi a 1 m
dva pesa sú, ale chýbaju mi tam čtyri zajace :D
albhert pred 12 rokmi a 1 m
podla mna je ta radost sfalsovana, ale su to perfektni herci...
volajmaboh pred 12 rokmi a 1 m
Som jediný kto čakal že sa bazén prepadne?
#YOLO
darius017 pred 12 rokmi a 1 m
0:24 :D
kerberos pred 12 rokmi a 1 m
čo len boxery, aj ja by som sa tam šantil ako malé decko :D
ooze pred 12 rokmi a 1 m
Celý čas čakám že sa prepadnú do bazéna , a oni nič ..
lacike155 pred 12 rokmi a 1 m
bazen u nas su take velke len na plavarni
ultrasik5 pred 12 rokmi a 1 m
tak zabit pesa a do gulasu