Nabehnúť do ohrady chce nielen "gule", ale aj rýchle nohy. Tie pánovi v tomto prípade chýbali.

Ďalší, čo sa chcel zahrávať s býkomAutor: uhorkac13 472 videní

Pedro de la Vedro si v aréne zaspomínal sAutor: wlkodlacik13 139 videní

Tento malý býk nám predsa neublíži!Autor: usiak52 517 videní

Bolo mu to treba? Áno! (býk vs. dav)Autor: demonoid16 003 videní

Ďalší, čo chcel zápasiť s býkom a skončilAutor: pejoke15 455 videní

Chlapče, z teba toreador nebude, choď radšejAutor: tchoroid18 544 videní

Býk s ohnivými rohmi vs. odvážlivecAutor: pejoke49 886 videní

Amatérsky toreador zabudol počas hnania býkovAutor: lezak60010 244 videní

Býk prebodol toreadoraAutor: d12boyzd1270 475 videní

Myslel si, že na koni bude pred býkom vAutor: uhorkac13 892 videní

Zatancoval si s býkom zvaným „El Diablo“Autor: mudrlant98712 928 videní

Keď býky rozdávajú mozgovým atlétom radosťAutor: therock21 091 videní

Muž chcel zažiť s býkom adrenalín, skončilAutor: uhorkac13 799 videní
rado3 pred 12 rokmi
Jak sa tam rozvalil :D jak v mysli keby si povedal ,,na dneska mám dosť-dávam si šlofíka,, :D
pluckopl1986 pred 12 rokmi
krasne ho sejmol..............
jupaty pred 12 rokmi
myslim že ten byček ešte nejedneho poprehanal len zas to točil blb škoda
danik1881 pred 12 rokmi
jakeho barana dostal :D
19891989 pred 12 rokmi
Fatality......:D :D :D
marek330 pred 12 rokmi
dobre ho vypol :D
tojefuk pred 12 rokmi
zvieratko malo radost z uspechu
nessundorma666 pred 12 rokmi
jaky headshot :D
jimpi pred 12 rokmi
do toho mi chybal song uz len z harlem shake :D
duracelko pred 12 rokmi
CTRL + ALT + BÝK = RESET
ebe pred 12 rokmi
0:15 Olaa Olaa Olaa..duša do neba ma volaááá Olááááá :D tak mu treba trubke :D
kerberos pred 12 rokmi
ale býčok si s ním riadne pošpásoval...:D
ronik91 pred 12 rokmi
tomu sa hovorí že skočil mu do úsmevu :D:D
lacike155 pred 12 rokmi
KO v prvom kole :D
popo3 pred 12 rokmi
Aha deti! Naľavo je debilus vulgaris v jeho prirodzenom prostredí. :D :D
ottomahr pred 12 rokmi
borec houževnaté...zachvila sa votřepal:D...šak sa říká,že co vydrží pitomec nevydrží normální člověk:)
11andrej12 pred 12 rokmi
dobre mu tak debil...
towdon pred 12 rokmi
nič mu neni otras mozgu má :D :D
rocky11 pred 12 rokmi
Pomaly je chlapec a este si da cervene gate :D ten bude z Jackass :D
adsmartin pred 12 rokmi
haha to čo bolo chlape nie len že zastavil ešte sa ani neuhol a čakal že rukami zastaví býka?!