Inštruktor bungee jumpingu vystrašil dievča na smrť.

Počkaj, neskáč!Autor: hladacik43 794 videní

Bungee jumping po rusky 2Autor: benyxxxxx76 155 videní

Bungee jumping a krokodílAutor: jolaus61 615 videní

Neplánovaný dvojskok?Autor: tigrica29 228 videní

Bungee jumping po ruskyAutor: bond62 743 videní

Base jumping + bungeeAutor: lukas198635 552 videní

Bungee jumping Štrbské plesoAutor: nidecker9323 394 videní

Bungee po ruskyAutor: noone40 739 videní

Bungee Jumping v chladiacej vežiAutor: drakonius32 217 videní

Bungee Jumping trochu inakAutor: haluztv5 134 videní

Bezdrôtový bungee jumpingAutor: mirko66663 450 videní

Skočím bungee? Neskočím bungee! Skočím!?Autor: lionko10 726 videní

Bungee jumpingAutor: remzee12 360 videní
albhert pred 11 rokmi a 2 m
to nie je bungee ale kieneova hojdacka
harlemsejker pred 11 rokmi a 2 m
No tak toto spraviť mne osobne vyšplhám naspäť po tom lane a vynadám mu do chujov :D
vmiesto pred 11 rokmi a 2 m
ošedivel by som :D
ciganik2580 pred 11 rokmi a 2 m
No infart na miesto bysom dostal
destroyer211 pred 11 rokmi a 2 m
http://www.mojevideo.sk/video/21b49/ja_som_sa_dosral.html :D:D
john555 pred 11 rokmi a 2 m
no mna by už kriesili :D
nikola13 pred 11 rokmi a 2 m
skakat z panelaka?...ehm...zaujimave :D
miro0782 pred 11 rokmi a 2 m
dosral by som sa hned
mavos06 pred 11 rokmi a 2 m
som si myslel že ju pekne o*ebe o ten panelák :D
poli pred 11 rokmi a 2 m
ta už nenajde odvahu ani len skočit do bazena :D
terredehermes pred 11 rokmi a 2 m
ako kamen:D:D:D
aryan0206 pred 11 rokmi a 2 m
by som tu stenu nahnedo namaloval
adonis pred 11 rokmi a 2 m
to dievca si urcite myslelo: Bľaaaaaať :D
pethros pred 11 rokmi a 2 m
určite dos*aná až za ušami :D ale ani sa jej nečudujem ja by som nemal odvahu skočiť ....
p4nda pred 11 rokmi a 2 m
Ako by som to rozdychal tak inštruktor by tiež hned letel :D.
morello pred 11 rokmi a 2 m
Bľjať stoj :D
ercek pred 11 rokmi a 2 m
čo kedy dostala infarkt hmm? lebo je známe že človek čo sa chce zabiť skokom z výšky zomrie na infarkt ešte skôr než dopadne...
olleaffar pred 11 rokmi a 2 m
Chuda baba , vedel by som ju potom utesit ;)
nykol pred 12 rokmi
az mna stislo :/
many pred 12 rokmi
Ty vole ten pocit keď padáš dole s vedomím že je niečo zle.... :D