Chlapík vo videu predviedol jednoduchý spôsob, ako zaujať celý kŕdeľ emu.

Schovávačka s vtákom emu (USA)Autor: tanna23 986 videní

EmuAutor: diver2 944 videní

Keď sa chce malý emu hrať so psomAutor: odin33 108 videní

Pozri, aký milý vtáčik!Autor: majklnajt17 768 videní

Šokovalho ho plávajúce drevoAutor: scaramanga25 513 videní

Betón nie je pre emu zrovna najlepší povrchAutor: l3bron16 661 videní

Ježiši Kriste!Autor: tigrica28 621 videní

Cestná blokáda (rodinka pštrosov na vychádzke)Autor: cocacola20 543 videní

Neser pštrosa, ktorého nepoznáš!Autor: arilus37 812 videní

Pozor, medzi divákmi je obrovský vták! (Rusko)Autor: buntajtatar23 117 videní

Orol útočí na kŕdeľ vtákovAutor: kobrick18 241 videní

Zápas v ríši zvieratAutor: janulqa26 846 videní

A teraz buď hrdina! (výbeh so pštrosmi)Autor: buchnad25 362 videní
kerberos pred 12 rokmi a 1 m
sa prišli pozrieť že čo to za debila :D
strasnyrovnykrok pred 12 rokmi a 1 m
to by som sa aj ja pozrel :D
somba pred 12 rokmi a 1 m
Ako tí emáci zdrhli, keď sa prvý raz posadil.:D
jankatt pred 12 rokmi a 1 m
boha... :D ja som sa ani nehybala aby som ich neodplasila :)
cibo226 pred 12 rokmi a 1 m
aha jascurky :D
ochmamooo pred 12 rokmi a 1 m
ked som hadzal drobaky na zem ...veru že prišoll vačši krdel ..cigančatok :D
anderbanderas pred 12 rokmi a 1 m
dobreeee, ja by som sa tiež išiel pozrieť čo to kebyže som emu :D
gusto86 pred 12 rokmi a 1 m
čo to žere???? teta nebojte sa vás ne,,:-)
ancon pred 12 rokmi a 1 m
moc jednoduché mi to nepríde :D
lili1181 pred 12 rokmi a 1 m
Rada by som videla emu na živo a tak blízko, len by sa mi nechcelo tak bicyklovať som strašne lenivá :D
jepko pred 12 rokmi a 1 m
N Kto čo . Emu . G od k. od .č . Emua - D. Emuovi - A emua - L emuovi S emuom- - už chápem prečo je slovo Emu nesklonné
skradola pred 12 rokmi a 1 m
Asi majú radi bicyklovanie :D
fiking pred 12 rokmi a 1 m
na hlavu postavené:D
jajojko pred 12 rokmi a 1 m
ej keby mu tak kopli alebo ďobli do kamoša, nebol by taký vysmiaty :D
tibik000 pred 12 rokmi a 1 m
sa prisli pozriet co to za debila!!:)
ottomahr pred 12 rokmi a 1 m
:) aspon měl předepsaný odpočinek po dlouhé jízdě
bika pred 12 rokmi a 1 m
nech to skúsi urobiť levom, určite zaujme ;)
capoeirista pred 12 rokmi a 1 m
čakal som či po ňom začnú opakovať :D
darkglamour pred 12 rokmi a 1 m
prečo ich to tak zaujalo? :)
anapolon524 pred 12 rokmi a 1 m
Aha, v 1:37 je možné vidieť v pozadí napravo jedného Emua, ktorý to nevydržal a ide to čeknúť z opačnej strany - útok zo zálohy :D:D:D:D:D