Elliot Yeo prišiel o dva zuby, keď ho poslal k zemi Jarrod Witts.
K zraneniu došlo vo futbalovom AFL (austrálska futbalová liga)zápase medzi Collingwood Football Club a West Coast Eagles .

Prišiel o dva zubyAutor: pilik13 154 videní

Zabudol na hydraulické rameno (Švédsko)Autor: uschiglas42 641 videní

Nahodíš mi prosím naspäť rameno?Autor: vycapnik31 622 videní

A vraj futbalisti sú ako ženyAutor: mischino193 027 videní

Lov na rozhodcuAutor: focalor24 606 videní

Pastierovi sa stratil pes, o dva dni ho našielAutor: tchoroid14 323 videní

Vykĺbené rameno nie je pre Seana LamontaAutor: uschiglas41 528 videní

Keď sa v krikete strácajú zubyAutor: kopulopulos12 670 videní

A vraj futbalisti sú ako ženy 2Autor: mischino192 739 videní

Vyskočilo mi rameno, čo teraz mám robiť?Autor: buchnad5 140 videní

Trošku mi vŕzga rameno, pozrieš sa mi na to?Autor: kalatrava8 950 videní

Na majstrovstvách vyhral dislokované ramenoAutor: kedzbe2 584 videní

Citlivé zubyAutor: suky14 916 videní
tightfish2 pred 12 rokmi
Tak preto maju hlavne hokejisti tolko prachov, to im zubkova vila nosi pravidelne :D
ottomahr pred 12 rokmi
nechá si u zubařa udělat z platiny což jeho to bude stát pár šupů,takže u něj zub či celá držka nevadí.za to jeho hraní si to muže dovlit každé den nový kelcny.
plesnivec1 pred 12 rokmi
mali nejak moc oholené nohy nie?
fokulis pred 12 rokmi
prajem mu nech ich nájde lebo mu zúbková víla nedá nič :D
usi pred 12 rokmi a 1 m
ked to ozaj boli, tak nie je cas ani na filmovanie :D :D
noncez pred 12 rokmi a 1 m
stavim sa ze sa nevedel dockat zubkovej vily :D
popo3 pred 12 rokmi a 1 m
Je to dosť tvrdý šport ale aj tak na mňa pôsobí nejako teplo. Tam pobehujú v obtiahnutých tielkach.... vyzerá to smiešne. :D
heligonkarisdt pred 12 rokmi a 1 m
rameno pecka a zuby do vrecka :D :D :D :D
homtank pred 12 rokmi a 1 m
zubkove vily ako ich tam hladali :D
3xmartin pred 12 rokmi a 1 m
na konci ako hľadali tie zuby :D
codizajn pred 12 rokmi a 1 m
hej Elliot! povedz, jedol som pizzu!
mathias89 pred 12 rokmi a 1 m
na konci zubkova vila mala robotu :D
mmmmm pred 12 rokmi a 1 m
A do pifi. Niefo mi chyba ... :D
d12a34n56n78y9 pred 12 rokmi a 1 m
Som neveril že na obrazku vidim že je to futbal :o Po pozreti videa som vedel že som sa mylil :D
brunos pred 12 rokmi a 1 m
Ešteže nestratil hlavu.
lukasparnai pred 12 rokmi a 1 m
legenda vraví že už sú na EBAY :D
eighty pred 12 rokmi a 1 m
A este ich aj stratil...:D Teda, mne sa smeje...:D
harchom1998 pred 12 rokmi a 1 m
0:21 ten čo hladá tie zuby ??? :D
111kubo pred 12 rokmi a 1 m
anketa: ako sa podpisujete...menom?...are you kiddnig me?
jures pred 12 rokmi a 1 m
tvrdý šport :)