Červená Mazda nedala prednosť prichádzajúcej motorke. Otázne je ako rýchlo išla motorka.

Kuriózna kolízia v strede križovatkyAutor: naceste42 555 videní

Mazda PremacyAutor: miko66617 522 videní

Cez všetky jazdné pruhy (Kalifornia)Autor: naceste17 761 videní

Mazda CX-5 nedala prednosť, narazili do nej dveAutor: mg13 579 videní

Motorkár slepec, beznohý pes a VolkswagenAutor: dougquaid15 684 videní

Vždy, keď naštartujem svoju Mazdu RX-7Autor: mg22 613 videní

Ako zrušiť Mazdu RX-8 (akvaplaning)Autor: bishop54 976 videní

Mal som zelenú šípku ty pako!Autor: loktibrada8 968 videní

Smrť motorkára 2Autor: tigrica4 090 videní

Mazda 6 - 2018 ProdukciaAutor: monssi1 989 videní

Žena za volantom a motorkárAutor: johnbanan10 630 videní

Motorkár s veľkým citom pre rytmusAutor: kardiostimulator23 424 videní

Mazda na pretekochAutor: wirus215 509 videní
sewik pred 12 rokmi
narafali :D
sspyrkoo pred 12 rokmi a 1 m
choreografia ako keby ich jedna mať mala...:D
miro111122223333 pred 12 rokmi a 1 m
ja som čital mzdu
seattle pred 12 rokmi a 1 m
Vidim, ze tu ma caka asi len minusko :-) Z tohto pohladu to vizera, akoby to snad urobil ten s Mazdou naschval.. panika robi svoje..
gogo007 pred 12 rokmi a 1 m
synchro jak vyšité :D 10. 10. 10. 10. 10.
ottomahr pred 12 rokmi a 1 m
ten machně snad chrněl ne?
profitlucent pred 12 rokmi a 1 m
takto sa to robi ..ked niekto napise pravdu tak mu zmazu komentar... ajtak kameranacest eje farboslepy...a retardovany..
rokwell pred 12 rokmi a 1 m
Zase je tu popis ako z bulvarneho clanku, pritom ta motorka urcite nesla o nic rychlejsie ako ostatne auta....
seko0408 pred 12 rokmi a 1 m
a ten z mazdu ako keby len na nich cakal ...
17cavo pred 12 rokmi a 1 m
zrazu citil ze daco :D
vlkpo pred 12 rokmi a 1 m
kokos tie prilby sa teraz riadne zisli.
kevinos pred 12 rokmi a 1 m
ta níííč sedeli sme na motorke a sme narafali..nič mu neni otras mozgu má..tu mám dačo rozbité aj krv mi tečie ale v pohode..ja som už driemal na motorke keď som cítil že dačo..dva krát salto a vidíte kde sme dopadli..dvakrát nás otočilo a dopadli sme na hlavu..toto všetko v poriadku
jimpi pred 12 rokmi a 1 m
nacvicili krasnu choreografiu :D
rem0 pred 12 rokmi a 1 m
nazov pesnicky?
udrzbarpopisov pred 12 rokmi a 1 m
stop presne v 22. sekunde :D
luciferosobne pred 12 rokmi a 1 m
Hodnotenia 10-8-9-10...postupuju do finale
mystik pred 12 rokmi a 1 m
nic mu neni,ma znackovu prilbu
valdo86 pred 12 rokmi a 1 m
Az pri tom spomalenom zazname som si vsimol aky su krasne zohrany :-)
udrzbarpopisov pred 12 rokmi a 1 m
Double :D
defeat pred 12 rokmi a 1 m
som sa tesil ze kvalita v HD.. konecne poriadna.. a hen, vga kamera :D