Zaujímavé spomalené zábery, ako ovčiak pije vodu.

Ako vlastne pije pes - Slow MotionAutor: 2sydney2 354 videní

Ako pije vodu pes?Autor: oldie61 927 videní

Jedenie kukurice pomocou vŕtačky (Slow Motion)Autor: dano16h11 968 videní

Kickflip slow motionAutor: kecup8 343 videní

Oheň - Facka - spomalený záberAutor: lago1615 067 videní

Spomalený záber výskoku môjho psaAutor: gordon20 480 videní

Paintball vs. mačeta - spomalený záberAutor: kerfastos12 499 videní

Spomalený záber apple iphone 6 - zývanie psaAutor: bajosk8 347 videní

Spomalený záber - Južný PacifikAutor: bojovnik17 116 videní

Slow Motion - PretekyAutor: lemonade5 010 videní

Pasca na myši vs. jazyk (spomalený záber)Autor: hladacik28 330 videní

Spomalený záber - golfová loptičkaAutor: enigma42 272 videní

Crysis 2 - spomalené zábery (časť 1)Autor: sason1485 481 videní
pretoriansvk pred 11 rokmi a 1 m
a co natom nicneni ja tak pijem furt :d
dayki pred 11 rokmi a 7 m
Vždy som si myslel, že jazyk skrútia do druhej strany :)
luciferosobne pred 12 rokmi a 1 m
darmo ale tote vlcaky znaju pic...
vlc pred 12 rokmi a 1 m
Už viem prečo my to nešlo keď som to skúšal :D
godless pred 12 rokmi a 1 m
pustil tam potapacov :D
capoeirista pred 12 rokmi a 1 m
Môj pije najradšej z točky :D :D pustím vodu a chľasce :D
br23 pred 12 rokmi a 1 m
jazykom si to hádže do huby :D super video :)
aircushionfinish pred 12 rokmi a 1 m
A všimli ste si ako tú vodu len tak obkúskaval? :D
fokulis pred 12 rokmi a 1 m
ten pravý horný roh klame!
emaerteien pred 12 rokmi a 1 m
trochu od veci, ale napadol ma tento vtip - Nie som pekný ako Brad Pitt, nie som rýchly ako Jean-Claude Van Damme, nemám pozadie ako Mel Gibson, nie som bohatý ako Bill Gates, ale VIEM LÍZAŤ AKO LASSIE!!! :P :D
sokol23 pred 12 rokmi a 1 m
waw pesa a voda v harmónii
gibi pred 12 rokmi a 1 m
Zaujímavé. :)
pistacia pred 12 rokmi a 1 m
mi ked sme boli mali tak sme sa hrali na psikov a ked sme pili vodu tak sme ju pili jazykom dopredu neskutočné v akom omyle som žil
plesnivec1 pred 12 rokmi a 1 m
je to príjemné na pohľad :D
dewilkopp pred 12 rokmi a 1 m
velmi pekna a podobna rasa nemeckemu ovciakovi je aj CESKOSLOVENSKY VLCIAK ...a je tak isto krasny ...mozno este krajsi
najgel123 pred 12 rokmi a 1 m
mojej babke dnes prešlo psíka :( takeho huňateho nemeckého špic(a)...:( neskutočne chýba...
stevoskrucany pred 12 rokmi a 1 m
REXO
linda15 pred 12 rokmi a 1 m
Ftefan nefetuje :-D
davidoss2 pred 12 rokmi a 1 m
sa nachňapau :D
ralphwigum pred 12 rokmi a 1 m
pre mna jedna z najkrajsich a najlepsich ras celkovo :)