Takto to vyzerá v nemocničnom mrazáku (USA) v ktorom sa uchovávajú telá ľudí ktorý ich darovali na vedecký výskum.. uff :)

Nedáte mi žrať, zoberiem si sám!Autor: herecka16 049 videní

Výroba mongolskej mrazničkyAutor: yannik17 470 videní

Pomóc, zomriem v mrazáku!Autor: glezgot43 276 videní

Mačka a mrazákAutor: tigrica2 695 videní

Nemocničný robotický prepravný systémAutor: buntajtatar27 787 videní

Jurta mi už stojí, chýba mi už iba mraznička!Autor: johnatan17 946 videní

Žena prišla identifikovať do márnice teloAutor: smoop8 480 videní

Verejná nemocnica v NórskuAutor: yannik24 507 videní

-1 poschodie - Fakultná nemocnica s poliklinikouAutor: ziliniak25 788 videní

Ruská vojenská nemocnicaAutor: skriatok1 385 videní

Pomalá smrť v policajnom štáte! 3 diel Autor: loking1 926 videní

Dezinfekčný robot v Martine a muchyAutor: woodoowood15 688 videní

Cestovateľ zo Slovenska zažil vo švajčiarskejAutor: bbkraj13 876 videní
terrorhead pred 12 rokmi a 1 m
už od pondelka v lidli :D
marekkeram pred 12 rokmi a 1 m
Cakal som ze nieco vyskoci... :D
freeco3 pred 12 rokmi a 1 m
cisto pondelok umna v robote :D
oron7210 pred 12 rokmi a 1 m
ludia na ND :)
altctrl pred 12 rokmi a 1 m
mmm slušné
antipro pred 12 rokmi a 1 m
Sral by som magikocky a ani páčidlom by ma tam nedostali
miniksk pred 12 rokmi a 1 m
z toho videa až mrazí :D