Študentská bitka, v ktorej bola použitá tajná zbraň.

Ozbrojený vreckár dostal veľkú porciu KARMYAutor: tommygun42 557 videní

Ozbrojený vreckár dostal veľkú porciu KARMYAutor: castaneasrativa167 417 videní

Vypol ho ako starý WindowsAutor: mieschocker73 634 videní

Ruská "stretávka"Autor: dukeles44 787 videní

Tvrdá hlavaAutor: kaslemkarmu16 818 videní

Päťdesiatdva knockoutovAutor: 12error143 603 videní

Keď ležal na zemi, kopol ho do hlavy, policajtAutor: godzilla11 249 videní

Niet nad dobre mierený špicák!Autor: batuchan33 892 videní

KO stenaAutor: kaslemkarmu24 569 videní

A teba ešte stihnem vypnúť!Autor: dougquaid20 431 videní

Vypol ho ako starý Windows (Afrika)Autor: urfik25 199 videní

Neser seba, keď sa nepoznášAutor: trutnovka10054 075 videní

Nešaškuj, lebo na to môžeš doplatiť (MMA)Autor: melampyrum51 761 videní
makro pred 10 rokmi a 2 m
Len smutne stretnutie. Dvaja uboziaci.
anchenik pred 12 rokmi a 1 m
Si nabehol jak s
nákladným autom ten týpek čo to hádzal :D :D
shadowself pred 12 rokmi a 1 m
Tam už ani nevedeli kto sa s kým bije, každý na každého. :D :D
miniksk pred 12 rokmi a 1 m
0:30 to je ucitelka ??
drtic pred 12 rokmi a 1 m
Dobre im dzigá ...
bugyii pred 12 rokmi a 1 m
strasný frajej z dialky zakerne
kingpin333 pred 12 rokmi a 1 m
ozaj ktorí boli naši??? :D:D:D:D
miro11111111 pred 12 rokmi a 1 m
zachvilu bicykle potom kajaki potom lodki a nakonec plachetnice
skaryn pred 12 rokmi a 1 m
minule lopata...teraz kolobežka.Iná moda asi...
zivic pred 12 rokmi a 1 m
ta ucitelka aka drsna :)
kamarat123 pred 12 rokmi a 1 m
Rešpekt pred tým čo hodil tu kolobešku xD
matheo1209 pred 12 rokmi a 1 m
Oni určite kopali aj do svojich :DD
pyton333 pred 12 rokmi a 1 m
čakal som všetko ale toto ne :D
012trel pred 12 rokmi a 1 m
gace majú až na kolenách
skradola pred 12 rokmi a 1 m
Ja, že aká tajná a ňiho kolobežka :D
maaxoo pred 12 rokmi a 1 m
pozerajú si veľa filmov zo Seagalom
mon1k4 pred 12 rokmi a 1 m
Toto miluje,keď sa žena zapojí do mužskej bitky...Alebo to bola mužatka?
tager pred 12 rokmi a 1 m
čakal som že si jeden druhému usere do ksichtu
fireace pred 12 rokmi a 1 m
vždycky když je v názvu tajná zbran tak většinou něco letí vzduchem:D
aperitivo pred 12 rokmi a 1 m
ked uz lezali sa vsetci zbehli ako vcely na med :D