V tomto videu je mobil v ktorom hrá: medveďku daj labku... tak, že som stlačal tlačidlá ako som chcel a znikla z toho pesnička ☺

História Nokia TuneAutor: raydeer9 922 videní

Nokia AeonAutor: tchoroid26 352 videní

Concept Nokia : MorphAutor: elnorka6 180 videní

Mŕtva NokiaAutor: paaato7714 065 videní

Samsung star1 alebo Nokia 3310 ? (mobil funguje)Autor: xxmartan812xx3 484 videní

NokiaAutor: fefe25 767 videní

Stôl pre milovníkov telekomunikácieAutor: lionko15 881 videní

Nokia connecting peopleAutor: 7soky718 585 videní

Spolužiačka Lesanka Autor: vladko7896 654 videní

Nokia N900 - Nokia s dotykovým displejomAutor: tchoroid17 230 videní

Mobil pod vlakomAutor: patyko8 652 videní

Nokia 3310 - ComebackAutor: dave7773 894 videní

Ako vzniklo Nokia zvonenieAutor: furikar32 144 videní
maaaarko pred 11 rokmi
(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)(hovno)
makakus pred 11 rokmi a 10 m
to vazne :D
matt251 pred 12 rokmi a 1 m
Slabota oproti typkovi co takto vyhraval zvucku z piratov karabiku.
djvega pred 12 rokmi a 1 m
narocna vec....a na to si prisiel sam ci ti niekto pomahal? :D
sanusa pred 12 rokmi a 1 m
šak toto som robila ako 5 ročná na hračkarskom telefone :D :D :D si objavil Ameriku ....
bundo pred 12 rokmi a 1 m
a čo tak navštíť lekára....
corcor pred 12 rokmi a 1 m
ani neviem čo napisať...