Nieje nič krajšie, ako keď sa medzi zvieraťom a človekom vytvorí pekný vzťah.

Dnes už žiaden počítač!Autor: noone37 634 videní

Ježibaby mu dali lajky, každá by chcelaAutor: loktibrada6 294 videní

Slepý kocúrik aportuje ako keby mal oči!Autor: kedzbe20 029 videní

Agresívna mačkaAutor: seko040831 828 videní

Mačka hovorí po rusky?Autor: swrtmaro39 196 videní

Kocúr z ČernobyľuAutor: kappa122 158 videní

Je to jednoducho mačacia láskaAutor: lajkit10 001 videní

Takto sa máme radi...Autor: lauritka3 637 videní

Mačka a masážAutor: jasa5 321 videní

Bitka mačiekAutor: gu8117 745 videní

Kocúr menom Zlatý dážďAutor: tristan317 674 videní

Simonsová mačka tv večeraAutor: joe7714 687 videní

Mačacia láskaAutor: nagihiko12 120 videní
desiatepismeno pred 8 rokmi a 2 m
Ak by mi toto robila macka tak by dlho nezila :) a este taku potvoru zivy...
xenonflash pred 10 rokmi a 10 m
kokos to co ma za kocura? raz by po mne hentak vyskocil a bol by v gyrose.....
oron7210 pred 12 rokmi a 1 m
by som ho hned rozmenil na drobné :(
vojak pred 12 rokmi a 1 m
že bon jovi :D
fofelko pred 12 rokmi a 1 m
Ale vy mačkofili, šak to má len trochu pohybu ten kocúr, veď je toľký jak batoh do školy :D
arkantos pred 12 rokmi a 1 m
Ani sa nečudujem tej mačke, ak ju ten debil hentak provokuje. :)
dover011 pred 12 rokmi a 1 m
Pán oddaný kocúrovi:D
jasa pred 12 rokmi a 1 m
to je maťo, nech sa potom nečuduje, keď ho kocúr chmatne
heligonkarisdt pred 12 rokmi a 1 m
keby mal psa tak sa mu toto nestane :)
pohlavie22 pred 12 rokmi a 1 m
veď ta mačka ho nenavidi :D v 0:45 skričal ako keby tam bol diabol :D
sisa1991 pred 12 rokmi a 1 m
BON JOVI :D :D :D :D
lolikes pred 12 rokmi a 1 m
:D:D:D:D dlho som sa tak z chuti nezasmiala :D:D
magicsiska pred 12 rokmi a 1 m
tá mačička ho totálne neznáša
apocallypsa pred 12 rokmi a 1 m
sa necudujem ze ho ta macka skriabe ked ju furt provokuje mala mu poriadne dakde zaskriabnut ...
fofelko pred 12 rokmi a 1 m
:D :D KLIKAŤ NA 0:41 :D :D
27paso27 pred 12 rokmi a 1 m
Bon Jovi mu mal zaspievat: Its my life a mozno by mu dal pokoj :D
muhehes pred 12 rokmi a 1 m
dokopat tu kurvu
stanko69 pred 12 rokmi a 1 m
jak tomu kocurovi naklada ten typek ja nemozem :-D
azaracchan pred 12 rokmi a 1 m
debil ...
lowec81 pred 12 rokmi a 1 m
neznášam bon joviho :D