Aký spomaľovač, však to je skokanský mostík!

Rusi skáču z mostaAutor: cukri26 423 videní

Rusi skáču do vodyAutor: matysek85 117 videní

Opitý dedko vs. spomaľovačAutor: kaligula47 010 videní

Inteligentný spomaľovač (Mexiko)Autor: navody59 411 videní

Elektromagnetické tlmiče BOSE pre dokonalúAutor: yannik99 535 videní

Policajt na motorke si nevšimol spomaľovačAutor: tigrica35 152 videní

Spomaľovač spomaľovačovAutor: tigrica34 130 videní

Ruské vidiečanky si užívajú leto naplnoAutor: johnatan23 392 videní

Ako bývajú Rusi?Autor: ardzun1 657 videní

Partizáni v Rusku podpaľujú lokomotívyAutor: angerfistt221 videní

Možné iba v RuskuAutor: mttaxi113 666 videní

Nápad za všetky drobné!Autor: sagamartin49 806 videní

Ukrajinskí vojaci majú radosť zo snehuAutor: miloslav81 510 videní
lebomedved pred 7 rokmi a 5 m
joo
xxxtrickster pred 10 rokmi a 5 m
Ta sanitka :D
jarosval pred 11 rokmi a 11 m
Tí čo sa nemuseli báť o auta spomalili:D:D
bull94s pred 12 rokmi a 1 m
Tak tam by som dokázal prestáť aj celý deň :D
bastard pred 12 rokmi a 1 m
ale ten na tej lade si ju nechcel pokaziť :D
85102 pred 12 rokmi a 1 m
Oni su vazne retardovany?
... alebo??
azaracchan pred 12 rokmi a 1 m
aj sanitka ... naco im je 21 storocie?
sh4d0w pred 12 rokmi a 1 m
ten co tam cely den stoji a pozera kto sa rozbije?
usamabinobama pred 12 rokmi a 1 m
mozno v Rusku ta znacka nieje spomalovac ale preskakovac :D
issuething pred 12 rokmi a 1 m
uch Tý
xman pred 12 rokmi a 1 m
pocuvaju v radiu ;kris kros - jump :D
ecojuice pred 12 rokmi a 1 m
lepsie je na youtube galardo jumper bump
zgoblin pred 12 rokmi a 1 m
i believe i can fly
elprezidente pred 12 rokmi a 1 m
musím tiež vyskúšať :D len dúfam že neprídem o tlmiče alebo o olejovú vaňu :D
zavaranyuharok pred 12 rokmi a 1 m
možno idú tak rýchlo naschvál aby si skočili :D u Rusov už nikto nevie
filipooo pred 12 rokmi a 1 m
tabula skoč 20 metrov, pridaj
zeckoo pred 12 rokmi a 1 m
just do it :D
baronidas pred 12 rokmi a 1 m
oni by aj spomalili keby nieje ta tabula presne pri spomalovaci ... ak je tam dlha rovinka tak diky pekne za take oznacenie
loller pred 12 rokmi a 1 m
tak im treba :D keď nedodržiavajú predpisy resp. značky :D
susenznosa pred 12 rokmi a 1 m
isiel by som podnikat, pred a za spomalovacom by som si otvoril predajnu olejovych vani :D