Dajte motorku ruskému darcovi orgánov a uvidíte, ako si to rúbe 200 v zápche po diaľnici.

Jazda mestom na motorkeAutor: jaronitro15 452 videní

Frigo natočil svoju zbesilú jazduAutor: uhorkac6 043 videní

DDO na motorke (300 km/h)Autor: rot1331 198 videní

Ruský motorkár a jeho jazdaAutor: seko040814 589 videní

Pozrite sa na mňa, ako viem rýchlo jazdiť naAutor: uhorkac14 770 videní

Jazda z pohľadu darcu orgánovAutor: naceste109 451 videní

Nezbeda na motorkeAutor: noone15 995 videní

Macher na motorke 2Autor: baro2025 541 videní

Šialená jazda na motorke (level ohňostrojovýAutor: motoride7 458 videní

Vodič motocyklu šiel po meste príliš rýchlo,Autor: trivium14 099 videní

Super jazdaAutor: dzefoxo18 549 videní

Dialnica A4Autor: lucasinoo9 120 videní

Na motorke do PráceAutor: kubomx4 940 videní
attilaca pred 12 rokmi a 2 m
shit
tahanovcan pred 12 rokmi a 2 m
blaaaaazon
gogo007 pred 12 rokmi a 2 m
sialena jazda motorkara ? a co potom ten cierny mercedes v odstavnom pruhu???
oujeee pred 12 rokmi a 2 m
Autor videa by si mal naštudovať kto može darovať orgány.Orgány človeka zosnulého mimo nemocnice sa nepoužívajú na darcovstvo...
rasenganshuriken pred 12 rokmi a 2 m
To nedám ani v GTA.
mako1 pred 12 rokmi a 2 m
ešte žije..?
tompecer pred 12 rokmi a 2 m
Keby mu tak niekto dvere otvori na aute! :D
lluuccoo pred 12 rokmi a 2 m
Na to, že ide 200 si prišiel vďaka sfarbeniu oblohy, počtu obehnutých áut a počtu lámp ...
t1b0rk0 pred 12 rokmi a 2 m
skoda tej kvality
jebnuty pred 12 rokmi a 2 m
šikovným patrí svet :)
vektruno pred 12 rokmi a 2 m
šak keď narafa len otras mozgu bude mať nič mu nebude ....
dukino pred 12 rokmi a 2 m
aaaa strasna jazda ale rešpekt
kubcok pred 12 rokmi a 2 m
týmto štýlom dlho nevydrží
bmwslav pred 12 rokmi a 2 m
zaujimalo by ma ako by sa zatvaril ak by niekto v tej zapche otvoril dvere..
defeat pred 12 rokmi a 2 m
where you will be when diarrhea strikes?
stap96 pred 12 rokmi a 2 m
A kde je tá zápcha?
michok pred 12 rokmi a 2 m
no tento by nebol ani na orgány dobrý... možno tak zvierač konečníka :D
kisovce pred 12 rokmi a 2 m
idem sa prebalit.
rvp20 pred 12 rokmi a 2 m
chorá hlava toto
axilih pred 12 rokmi a 2 m
FAQ : co keby niekto otvoril dvere ?
odpoved : zrazu by citil ze daco ...