V hlavnej úlohe holub a pes, ktorý sa ho pokúšal chytiť.

Sídliskové hry o prežitie: Kto loví koho?Autor: slivec7 291 videní

Osudný deň holubaAutor: l3bron22 291 videní

Uletený obed Autor: melampyrum2 749 videní

Lepší holub v hrsti, ako vrabec na streche!Autor: kalatrava9 645 videní

Na mól opitý holubAutor: cyberwhore31 028 videní

Čajka zožrala holuba v celosti na posedenieAutor: kalatrava32 547 videní

Zariadenie na vertikálny štart holubovAutor: atari12 308 videní

Holub zredukoval dotieravému kohútovi mozgovéAutor: lajkit27 473 videní

Alfa holubAutor: tomek17 548 videní

Toho holuba kŕmil poslednýkrátAutor: tristan314 554 videní

Necháš to!Autor: 155128 512 videní

Holub na kruhovom objazdeAutor: rageopbestwarreu2 619 videní

Move bitch! (papagáj vs. holub)Autor: biolog20 256 videní
so200 pred 12 rokmi a 3 m
nevadí. priletí ďalší :D
lucia48 pred 12 rokmi a 3 m
no snaha bola :D
kerberos pred 12 rokmi a 3 m
raz nám takto uletel kanárik cez balkón na ulicu kde začal naháňať pes, našťastie sa mu nič nestalo....:)
emaerteien pred 12 rokmi a 3 m
inštinkt lovca :D ale kde on sa chcel len zahrať :D
sabero pred 12 rokmi a 3 m
zabanujte holuba, cheatuje!
ecko72 pred 12 rokmi a 3 m
kukal vela Discovery.
heligonkarisdt pred 12 rokmi a 3 m
mne sa ráta ako zadné nohy rýchlo preloží a prednými tak oopatrne :D :d :D :D :D :D :D
plesnivec1 pred 12 rokmi a 3 m
0:19 pi*e .. :D
dam01 pred 12 rokmi a 3 m
ďakujeme , nepostupuješ
matko7760 pred 12 rokmi a 3 m
Oóó moc fajne, zaujimave :D
wasabi pred 12 rokmi a 3 m
dufam, že teraz svoj lovecky inštinkt nepovesí na klinec :/
duracelko pred 12 rokmi a 3 m
mal by menej cumiet na ten animal planet
wahiro pred 12 rokmi a 3 m
aaa do pic*
majo219 pred 12 rokmi a 3 m
ten názov mi pripomenul : pomaličky budú čúrať dolúú.... Laciho :D
erwee1205 pred 12 rokmi a 3 m
aspoň, že za ním neuteká ako ten môj, auto, bicykel, žena s dieťaťom, auto a už viac nevidím...
komiksak pred 12 rokmi a 3 m
Psisko pochop už, že nie si Jaguár :D
stick87 pred 12 rokmi a 3 m
instinkt lovca
jarozmi pred 12 rokmi a 3 m
jednoznačne reklama na FEDEX :D
kerfastos pred 12 rokmi a 3 m
Ten pes sa k nemu približoval ako gepard :D
jumka pred 12 rokmi a 3 m
mestská džungla