Novučiky lak na mojej felde stači ju už len poskladat ...........bola to makanica jak hovado

Felicia combiAutor: drypys2 961 videní

Felicia combi 1.6Autor: drypys2 325 videní

Felicia - výrobaAutor: pasvare15 286 videní

Ferrari CombiAutor: dexxxter3 161 videní

Škoda Felicia SchokoladeAutor: vladomustang56 955 videní

Keď sa Felicia necíti moc dobreAutor: loerquer3 197 videní

Felicia 1.7 turboAutor: davidad212 092 videní

Felicia cpmbi..........:) :) :)Autor: drypys3 296 videní

Felicia 1,3Autor: gt19983 327 videní

Auto v potokuAutor: dusan11222 932 videní

Bugina Felicia - BlatoAutor: richard5562 908 videní

Mladý + FelíciaAutor: skyline17 621 videní

Bugina Škoda Felicia - Blato 4Autor: richard5564 254 videní
pansvetov pred 11 rokmi a 10 m
na take auto by som sa vysral
assains pred 12 rokmi a 4 m
Paráda fakt to je pekná felicia :D jak z výrobne :D
drypys pred 12 rokmi a 4 m
tak dakujem ale uz je to zamnou ...............bol to trojdnovy horor, ale dali sme to .......:) :) :)
tn056cd pred 12 rokmi a 4 m
na zadné dvere aspoň 30 vrstiev
fekec pred 12 rokmi a 4 m
toto by trebalo urobiť s každou feldou :P držim palce a pevné nervy pri skladaní .