Vlak si to rúbal rýchlosťou cca. 150 km cez 50 cm snehu. Kameraman na to vôbec nebol pripravený.

Surfovanie po ruskyAutor: lokes19 075 videní

Potrebuje vôbec ten vláčik trať?Autor: yannik6 309 videní

Pri železničnej trati sa už prechádzať nebudeAutor: buchnad12 703 videní

Vlak vs snehAutor: monsio2 764 videní

Po ktorej trati pôjde vláčik?Autor: godzilla26 855 videní

Na chvíľu zaparkoval auto blízko železničnejAutor: tchoroid13 857 videní

Zatrúb až keď sa k ním priblížiš! (DAVAJ)Autor: peros77 004 videní

Parkovanie pri trati pre električkyAutor: tigrica35 635 videní

Vlak vs. autoAutor: hato66 804 videní

Motokárová trať PezinokAutor: kart7 180 videní

Laňka flegmatičkaAutor: kalatrava18 908 videní

Hop do závejaAutor: toncoo00744 048 videní

Zarastená vlaková traťAutor: terexzes33330 450 videní
inowgod1 pred 12 rokmi a 4 m
to može byt prča nahádzat na kolajnice haldu snehu , v dobe ked zima ešte bola
zivic pred 12 rokmi a 4 m
sa mi paci na vlaku ze ho nic netrapi :)
qualit1 pred 12 rokmi a 4 m
išli cigáni po trati a železničiar na nich kričí: kam idete po trati? my nie sme potrati, my sme cigáni
plesnivec1 pred 12 rokmi a 4 m
Santa? Is that you?
maximka pred 12 rokmi a 4 m
Watch out bitch!
animal666 pred 12 rokmi a 4 m
ako decka sme si cez zimu lahynali pri kolaje a cakali kym pojde vlak to bola zabavka :D
kadan pred 12 rokmi a 4 m
0:26 blow off :D ale popravde cakam ze natocim vlak jak si to preleti okolo mna a zrazu 5furikov snehu na mne ... :D Ja by som na to asi tiez nepomyslel , aspon mozem uznat ze toto video mi neco dalo :D
lastolick pred 12 rokmi a 4 m
fake... hej neviem kedy chodia vlaky ked je sneh.. -_- a vy tomu verte hlupaci
viem o com rozpravam
second22 pred 12 rokmi a 4 m
musel vypadať jak snehulák :D
mikolkator pred 12 rokmi a 4 m
na ved trúbil čo sa neuhol :D
enemy97 pred 12 rokmi a 4 m
Kde nastala chyba?
ivettka6 pred 12 rokmi a 4 m
si to mohol zpoza goliera lopatou vyhadzovať :D
magornadruhu pred 12 rokmi a 4 m
Aspoň už sa v ten deň(noc?) nemusel sprchovať :D
kvako55 pred 12 rokmi a 4 m
aľe urwal...
mikenr pred 12 rokmi a 4 m
U nas sa to nemoze stat :D
corvin pred 12 rokmi a 4 m
A co cakal, kremese ?
sup pred 12 rokmi a 4 m
sak na to tam cakal! a kde je tych 50 cm? co mas meter z BA ? 2cm snehu a maju kalamitu
saro93 pred 12 rokmi a 4 m
aspoň ho to prebralo:D
mathias89 pred 12 rokmi a 4 m
na Slovensku by uz vlaky boli odstavene z dovodu kalamity :D
fajnchalanisko pred 12 rokmi a 4 m
myslím , že zábavnejší efekt by bol, keby tam bolo 50 cm politikov...