Viedenské metro :-) Kedy aj my budeme mať takú dopravu ako oni ?

Viedenské rybky 2Autor: xxxgirlxxxcmuq6 521 videní

Kultúrne obohatená ViedeňAutor: bbkraj1 772 videní

Viedenské rybkyAutor: xxxgirlxxxcmuq8 902 videní

Metro Zombie Attack: Subway 3DAutor: gamerzone3 917 videní

Bitka ako sa patríAutor: tommyno12 211 videní

Viedeň po LGBTI pochodeAutor: ardzun637 videní

Kvalitný murovaný plot môže v prípadeAutor: zurich20 410 videní

Viedenská učiteľka hovorí o ťažkostiach sAutor: pavelfcb22 230 videní

Teroristický útok vo ViedniAutor: japokrytec31 300 videní

Svadba vo Viedni 2Autor: jezusii3 164 videní

Sex v metreAutor: excellent236 621 videní

Demonštrácia Obraňuj Európu - Viedeň 11.Autor: islamjezlo2 888 videní

Viedeň - Galéria hrôzyAutor: milorecstudio1 273 videní
meryam pred 12 rokmi
Prišlo mi veľmi zábavné, keď som bola v Prahe, že ľudia sa ponáhľali ako zmyslov zbavení, keď počuli, že prichádza metro a pritom o 6-8minút im ide ďalšie. Tu na východnom Slovensku, keď nestihnem autobus do mesta, najbližší mi ide o 6-8 hodín neskôr :D
darkfox pred 12 rokmi a 4 m
Metro je strašne super vec, keď zmeškáte jedno, za 10 minút ide ďalšie :) Ja som sa po Berlíne vozil metrom :)
mnejejedno pred 12 rokmi a 4 m
50€ a vozite sa cely mesiac krizom krazom po viedni :)