Halák vygumoval Bertuzziho parádnym semaforom

zobraziť viac ↓
19misscho19 1 306 videní

Aroslav Halák sa po zranení dostáva do dobrej pohody a v štyroch zápasoch v novom roku prehral len raz. Za svoj chrbát pustil len 5 pukov a čaroval aj v ostatnom dueli na ľade Detroitu. Prekonal ho iba Gustav Nyquist 27 sekúnd pred koncom prvej tretiny. Halák však kryl 22 striel a doviedol bluesmanov k výhre 4:1!
Slovenský gólman najviac zažiaril v 9. minúte, kedy po dobre práci Tomáša Jurča a pase Rileyho Sheahana, bravúrne vychytal skúseného Todda Bertuzziho. Odchovanec ružinovského hokeja vystavil útočníkovi červených krídel semafor, aký sa nevidí v každom zápase. Na svojom konte má už 20 výhier v tejto sezóne, čo ho radí na 8. priečku. V priemere inkasovaných góloch na zápas (2,25) mu patrí 10. miesto.

• Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 22.1.2014 16:37
  • Páči sa: 0% (0 hlasov)