Detroit vyrovnal bizarným gólom, ktorý nemal platiť

zobraziť viac ↓
19misscho19 3 119 videní

O tom, že sobotňajší súboj NHL medzi hokejistami Detroitu a Los Angeles sa posunie do predĺženia, rozhodol kuriózny gól, ktorý zrejme nemal platiť. Pol minúty pred koncom riadneho hracieho času za stavu 1:2 napriahol spoza kruhov švédsky obranca Detroitu Niklas Kronwall a puk tečovaný hokejkou útočníka hostí Jaretta Stolla sa na chvíľu stratil z dohľadu všetkých aktérov na ľade. Krátko na to sa objavil za chrbtom prekvapeného brankára Kings Jonathana Quicka. Rozhodcovia gól uznali a domáci ním na radosť zaplnenej Joe Luis Arény vyrovnali na 2:2. Išlo sa do predĺženia, neskôr do nájazdov, kde o víťazstve Red Wings rozhodol slovenský útočník Tomáš Tatar.

• Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 19.1.2014 12:20
  • Páči sa: 67% (3 hlasov)