Arménsky spevák Vazgen Tsatinyan naspieval pieseň pre všetkých Žilinčanov.

Msk Žilina hymnaAutor: jerwin5559 189 videní

Komunálna politika (Žilina)Autor: denis2543 014 videní

Sekaná songAutor: true18827 995 videní

Anti HIP - HOP song (opravar MIXTAPE)Autor: crievko6 048 videní

Daidalos a Ikaros - víťazná politická pieseňAutor: tyrkys1 781 videní

Američan zložil pieseň pre kamarátov zoAutor: kovo98 742 videní

Milan Perný - Rybička (česká ľudová pieseň)Autor: janka2655 623 videní

Song zo ZOOPOLIS,SHAKIRAAutor: raimond3 257 videní

Indiánska pieseňAutor: darkman20 740 videní

NAJLEPší SONG VšETKýCH čIASAutor: budulinek22518 623 videní

Kitty songAutor: ywyka4 550 videní

Valrvan Krummi - song.Autor: phoenixx32 174 videní

Pieseň pre šéfaAutor: world5 658 videní
looft pred 5 rokmi a 2 m
Hymna sedlákov ze židiny čo vždy chceli byť krajské mesto a až po vzniku 8 krajov si splnili svoj mokrý sen...😀😀😀 a už majú aj hymnu.
panko1234 pred 6 rokmi a 2 m
tutmak cigansky
bigzabak pred 8 rokmi a 5 m
to jako žilina=cigáni?
mboo pred 9 rokmi a 11 m
Ten ZIL chcem :) s hektolitrami paliva :D
svk1939 pred 11 rokmi a 7 m
cigáň
veronka5689 pred 12 rokmi a 2 m
nie :DDDD
gondol pred 12 rokmi a 5 m
maju sa čim pyšit
lubos9 pred 12 rokmi a 5 m
Ja z toho jeho ksichtu plačem :D :D takoj začiatok v bare ma odrovnal :D
jojobj pred 12 rokmi a 5 m
Kua to ako keby skrížili Brežneva s Riťmausom :D
corona pred 12 rokmi a 5 m
Zilina, to bude jeho kurva :D
89sagittarius pred 12 rokmi a 5 m
titulky by neboli? :D
kajlak44 pred 12 rokmi a 5 m
Vzdáva hold ruskému vojenskému vozidlu ZIL na videu je v 0:38,špičkový stroj spotreba na 100km bola 100l nafty :)))
haluska444 pred 12 rokmi a 5 m
Rozpočet na klip: 0,50€ :D
sako22 pred 12 rokmi a 5 m
som si myslel ze to zilina v armencine znamena nieco ine...a podla google prekladaca to ozaj znamena Žilina :D :D
nitram pred 12 rokmi a 5 m
Velebnosti, jdu blejt...
4011 pred 12 rokmi a 5 m
Furt lepšie ako ten Vabank dark bizzaire pop :D Alebo Roko :D
goodbye pred 12 rokmi a 5 m
to čo je za kekecinu? to už nemajú fakt nič na robote, len vymýšľať takéto pizdoviny...
skradola pred 12 rokmi a 5 m
zilina sa mu asi dobre vyslovuje :)
jimpi pred 12 rokmi a 5 m
Uz vidim ako z tejto blbosti bude hit... a bude to vsade chodit :D
jankogino pred 12 rokmi a 5 m
pripada mi to ako nejaká lacná parodia na gangman style :D